امروز : سه شنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۷ - 2018 July 16
۰۲:۴۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 171077
تاریخ انتشار: ۱۸ مرداد ۱۳۹۶ - ساعت ۱۳:۳۰
تعداد بازدید: 349
به گزارش «شيعه نيوز»، در این نشست مسئولان این ستاد و نمایندگان دستگاه های مختلف در ستاد اربعین، نقاط ضعف و قوت برنامه های سالهای گذشته و ...

به گزارش «شيعه نيوز»، در این نشست مسئولان این ستاد و نمایندگان دستگاه های مختلف در ستاد اربعین، نقاط ضعف و قوت برنامه های سالهای گذشته و آسیب شناسی روند این مراسم را بررسی کردند.
 
ذوالفقاری معاون امنیتی وزیر کشور و رئیس ستاد اربعین در این باره افزود: با توجه به برخی مشکلات مرزی بوجود آمده و افزایش جمعیت بر آن شدیم امسال برنامه ها را منظم تر و اقدامات را هماهنگ تر کنیم تا مردم عزیز کشورمان به راحتی و با آرامش بیشتر بتوانند به زیارت عتبات عالیات و امام حسین (ع) مشرف شوند.
 
ذوالفقاری تاکید کرد: پارسال عده ای غیر قانونی و بدون روادید از مرز عبور کردند که مشکلاتی برای خودشان و دست اندرکاران اربعین ایجاد کردند اما امسال تاکید شده است که به هیچ وجه امکان عبور از مرز بدون روادید وجود ندارد.
 
وی افزود: خوشبختانه امسال با مسئولان عراقی تفاهمی شده است تا مرز خسروی برای زائران اربعین بازگشایی شود که امیدواریم بتوانیم در سفر وزیر کشور عراق به ایران در آینده نزدیک آن را نهایی کنیم.
 
در این جلسه استانداران مناطق غربی و جنوب غرب، سفیر ایران در عراق (به عنوان مسئول ستاد اربعین ایران در آن کشور)، قشقاوی معاون امور پارلمانی و کنسولی وزیر امور خارجه حضور داشتند و به بیان دیدگاه ها، نظرات و برخی مشکلات، ارائه پیشنهادات و تسهیل حضور زائران در اجتماع عظیم حسینی در ایام اربعین پرداختند.
 
نشست مشترک ستاد مرکزی اربعین و ستاد اربعین مستقر در عراق، در وزارت کشور برگزار شد.

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها