امروز : سه شنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۷ - 2018 July 16
۰۲:۴۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 171087
تاریخ انتشار: ۱۹ مرداد ۱۳۹۶ - ساعت ۱۲:۲۰
تعداد بازدید: 293
به گزارش گروه بین‌الملل پیروان مــوعــود به نقل از خبرگزاری «نووستی»، 25 درصد از شهروندان آمریکایی معتقدند که "دونالد ترامپ" ...

به گزارش گروه بین‌الملل پیروان مــوعــود به نقل از خبرگزاری «نووستی»، 25 درصد از شهروندان آمریکایی معتقدند که "دونالد ترامپ" رئیس جمهوری کشورشان زمانی که گویا در جریان مبارزات انتخاباتی با روسیه همکاری کرده، اقدامی غیرقانونی انجام داده و قانون اساسی آمریکا را نقض کرده است.

این مسئله در نتیجه نظرسنجی که از سوی موسسه تحقیقات اجتماعی بین المللی «گالوپ» منتشر شده، مشخص شده است. بر اساس این اطلاعات، تقریبا 25 درصد آمریکایی‌ها معتقدند که ترامپ بخاطر «همکاری با روسیه در جریان انتخابات» قانون اساسی را نقض کرده است. 37 درصد از شهروندان آمریکایی گفته اند که این کار ترامپ نه غیرقانونی، بلکه «غیراخلاقی» بوده است. ضمن اینکه 35 درصد از مردم نیز بر این عقیده اند که دونالد ترامپ «اشتباهی در جریان مبارزات انتخاباتی مرتکب نشده» و صادقانه به پیروزی رسیده است.

این نظرسنجی که 1017 نفر از شهروندان آمریکایی در آن مشارکت داشتند، از دوم الی 6 آگوست سال جاری صورت گرفته است.

در کنگره آمریکا تحقیقات مستقلی پیرامون «دخالت احتمالی روسیه در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا» که منجر به پیروزی دونالد ترامپ شده، در حال انجام است. در سازمان «اف بی آی» نیز تحقیقات مشابهی در این زمینه جریان دارد.

روسیه بارها اعلام نموده که این اتهامات هیچ پایه و اساسی ندارد و این کشور در امور داخلی هیچ کشوری، از جمله انتخابات در آمریکا، فرانسه و آلمان، دخالت نمی کند. ضمن اینکه تاکنون هیچ شواهد و مدارکی که این اتهامات را ثابت کند، نیز ارائه نشده است.

انتهای پیام/ 

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها