امروز : سه شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۶ - 2017 November 20
۰۳:۱۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 17115
تاریخ انتشار: ۵ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۵۶
تعداد بازدید: 170
به گزارش فارس به نقل از رویترز، نظرسنجی جدید مرکز Harris نشان داد، بیش از نیمی از کارمندان آمریکایی ترجیح می‌دهند که در روزهای تعطیل یک مسیر ارتباطی ...

به گزارش فارس به نقل از رویترز، نظرسنجی جدید مرکز Harris نشان داد، بیش از نیمی از کارمندان آمریکایی ترجیح می‌دهند که در روزهای تعطیل یک مسیر ارتباطی مستقیم با محل کار خود داشته باشند تا اینکه در محل کار حضور یابند. اما این مسئله باعث می‌شود در شرایطی که آن‌ها در تعطیلات به‌سر می‌برند هم مجبور باشند به تلفن‌های مدیر خود پاسخ گویند و مجددا درگیر کار شوند.

دستگاه‌های الکترونیکی همراه به مردم امکان می‌دهند تا به صورت 24 ساعته در هفت روز هفته با محل کار خود در ارتباط باشند که به گفته "تری کمپبل"(Terrie Campbell) مدیر بازاریابی استراتژیک مرکز Ricoh Americas که از برگزار کنندگان این نظرسنجی بوده، این عامل، انقلابی بزرگ در این زمینه به وجود آورده است و البته مشکلاتی را هم به همراه داشته است.

نتایج حاصل از این نظرسنجی نشان داد که از هر چهار آمریکایی که در تعطیلات به‌سر می‌برند، تقریبا سه نفر اگر گوشی هوشمندشان را گم کنند عصبانی می‌شوند؛ زیرا با این اتفاق نمی‌توانند با محل کار خود در ارتباط باشند.

کمپبل در این خصوص گفت: «در برخی موارد کارمندان باید اجازه داشته باشند پست الکترونیکی کاری خود را خاموش کنند، استراحت کنند و در حالی که در سفر به‌سر می‌برند توان خود را بازسازی کنند. اگر آن‌ها نمی‌توانند محل کار خود را کنار بگذارند، هدف از رفتن به تعطیلات چیست؟»

این نظرسنجی روی دو هزار و 71 آمریکایی بزرگسال انجام شد و کارشناسان در پایان دریافتند که آمریکایی‌ها برای آنکه در یک زمان به‌خصوص از کار خود کاملا خارج شوند مشکل دارند و 30 درصد آن‌ها وقتی که در تعطیلات هستند هم گوشی هوشمند را با اهداف کاری مورد استفاده قرار می‌دهند.

طبق آمار موجود، 51 درصد آمریکایی‌های بزرگسال ترجیح می‌دهند که در روزهای تعطیل یک کانال ویژه برای چک کردن فضای کاری داشته باشند تا اینکه در محل کار حاضر شوند و  54 درصد آن‌ها اعلام کرده‌اند که مدیر آن‌ها توقع داشته است حتی در زمانی که در تعطیلات به سر می‌برند هم در ارتباط باشند و از فضای کار دور نشوند.

همچنین، 67 درصد این افراد توضیح دادند زمانی که در روزهای تعطیل هم کار می‌کنند و با محل کار خود در ارتباط هستند، باعث آزردگی خانواده می‌شوند.

انتهای پیام/ آ
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها