امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۱۳:۴۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 17119
تاریخ انتشار: ۵ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۵۶
تعداد بازدید: 97
محمد نصرتی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس درباره تعیین قیمت زولبیا و بامیه اظهار داشت: هر سال از دو ماه ...

محمد نصرتی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس درباره تعیین قیمت زولبیا و بامیه اظهار داشت: هر سال از دو ماه مانده به ماه مبارک ما پیشنهادات و درخواست تعیین قیمت می‌دهیم، ولی تا هفته آخر قیمت این کالا اعلام نمی‌شود.

وی افزود: سعی می‌کنیم همانطور که در سال گذشته قیمت را به صورت کشوری اعلام کردیم، امسال هم با هماهنگی معاونت بازرگانی داخلی قیمت زولبیا و بامیه را به صورت کشوری تعیین کنیم.

به گزارش فارس، علی اکبر پوکاوه در مورد برنامه‌های تأمین مواد اولیه صنف و صنعت شیرینی، کیک و زولبیا بامیه در ایام ماه مبارک رمضان گفت: برنامه‌ریزی شده است، تا 50 هزار تن روغن با نرخ ارز مرجع و 50 هزار تن شکر هر کیلوگرم 1300 تومان در اختیار قنادان قرار گیرد، تا در ماه مبارک رمضان در گروه شیرینی‌ها مشکلی وجود نداشته باشد.

وی در خصوص قیمت زولبیا بامیه گفت: قیمت زولبیا بامیه در اختیار کمیسیون نظارت استانها است، اما با توجه به تأمین روغن و شکر از آنها خواسته شده است، تا قیمت‌ها تغییرات قابل توجهی نداشته باشد.

انتهای پیام/ب
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها