امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۱۲:۱۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 17134
تاریخ انتشار: ۵ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۵۶
تعداد بازدید: 121
به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، صبح روز گذشته، دوازدهمین نشست صبحانه کاری کانون نهادهای سرمایه‌گذاری ایران با ...

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، صبح روز گذشته، دوازدهمین نشست صبحانه کاری کانون نهادهای سرمایه‌گذاری ایران با حضور مدیران سرمایه‌گذاری، مسئولان سازمان بورس و مشاوران سرمایه‌گذاری در هتل استقلال برگزار شد.

بر این اساس، بهروز خدارحمی دبیرکل کانون نهادهای سرمایه‌گذاری در پایان این نشست، با قرائت شعری، پیشنهادی به دولت آینده ارائه کرد.

به یزدان که گر ما خرد داشتیم/کجا این سرانجام بد داشتیم

بیا تا بکوشیم و سعی آوریم/برون سر از این بار ننگ آوریم

آقای رئیس جمهور! من پست نمی‌خواهم، فقط صادقانه می‌خواهم که بیائید دیگر انتقادات دلسوزانه را کینه‌توزانه تعبیر و سرکوب نکنیم. توصیه کنید اطرافیان شما در پذیرش مخالفت‌ها ظرفیت‌سازی کنند. بیائید از همه پتانسیل‌های موجود استفاده کنیم، تا می‌توانیم نگاه از بالا را فراموش کنیم و کنار بگذاریم. عدم اعتقاد به پاسخگویی را به اهتمام جدی به آن تبدیل کنیم. به اطرافیان خود بگوئید بخش اول کتاب «جاذبه و دافعه حضرت علی(ع)» شهید مطهری را بخوانند.

بیائید حرمت نکردن تجربیات ارزشمند و مدیران شایسته قبلی را به شایسته‌سالاری تبدیل کنیم و بیائید کاری کنیم که در پایان کار و نه در شروع راه همه خشنود و شما و تیمتان رستگار شوید.

کانون نهادهای سرمایه گذاری و نشست‌های صبحانه‌کاری بازار سرمایه در یکسال گذشته همواره سعی کرده که متعادل باشد، در این جلسه هم این‌گونه باشیم. به جای انتقاد صرف از بازار سرمایه بیائید از امیدهای پیش‌رو و انتظارات صحبت کنیم.

انتهای پیام/ب
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها