امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۱۵:۱۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 1714
تاریخ انتشار: ۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۰۲:۴۹
تعداد بازدید: 376
منصور مظفری در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس اظهار داشت: نامگذاری هر سال نقشه‌راهی را در اختیار مردم و مسئولان قرار می‌دهد؛ امسال نیز بر اساس ...

منصور مظفری در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس اظهار داشت: نامگذاری هر سال نقشه‌راهی را در اختیار مردم و مسئولان قرار می‌دهد؛ امسال نیز بر اساس فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر نامگذاری سال جاری به نام سال حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی مشخص است که این امر از سوی مقام معظم رهبری به عنوان یک راهبرد تعیین شده است.

مدیر مسئول روزنامه آفتاب یزد در ادامه افزود: مسلماً حماسه اقتصادی ادامه نامگذاری‌هایی است که در سال‌های گذشته از وجهه اقتصادی برخوردار بود، است.

وی بیان داشت: مردم با ادامه مقاومت‌هایی که در سال‌های گذشته در مقابل تحریم‌های اقتصادی کشورهای بیگانه داشتند در کنار کسب پیشرفت‌های علمی بی‌شمار، می‌توانند در سال جاری  یک حماسه اقتصادی بیافرینند.

مظفری ادامه داد: در رابطه با اینکه مردم کشور بتوانند یک حماسه سیاسی را رقم بزنند که به کمک آن بشود بسیاری از توطئه‌های دشمنان خنثی شود باید زمینه‌ها و شرایط این حماسه سیاسی فراهم شود.

این فعال رسانه‌ای اضافه کرد: در این رابطه بهترین ابزار رسانه‌ها و مطبوعات هستند که می ‌توانند این حماسه را رقم بزنند؛ همیشه مطبوعات بوده‌اند که مردم را برای پیشبرد اهدافی که نظام دنبال می‌کند، بسیج می‌کردند.

وی گفت: متأسفانه بداخلاقی‌های سیاسی اخیراً شروع شده و کاندیداها به جای اینکه برنامه‌ها و راهبردهای خود را به مردم نشان دهند سعی در تخریب گروه‌ها و افراد دیگر دارند تا بتوانند آراء بیشتری را کسب کنند.

به گفته وی،‌ در اینجا نقش رسانه‌ها پر رنگ‌تر می‌شود؛ رسانه‌ها نباید به این تخریب‌ها دامن بزنند.

مظفری ابراز داشت:‌در صورتی که رفتارهای برخی از کاندیداها که سعی در تخریب سایر گروه‌ها دارند از سوی رسانه‌ها مورد اقبال قرار نگیرد بی‌تردید اینگونه‌ها رفتارها دیگر ادامه نخواهد داشت.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها