امروز : جمعه ۴ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 23
۱۱:۱۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 17160
تاریخ انتشار: ۵ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۵۷
تعداد بازدید: 62
به گزارش خبرنگار بهداشت و درمان فارس، سردار علیرضا اکبرشاهی مدیرکل مقابله با عرضه مواد مخدر صبح امروز در مراسم روز جهانی مبارزه با مواد مخدر که در ...

به گزارش خبرنگار بهداشت و درمان فارس، سردار علیرضا اکبرشاهی مدیرکل مقابله با عرضه مواد مخدر صبح امروز در مراسم روز جهانی مبارزه با مواد مخدر که در مجتمع طلاییه برگزار می‌شود، افزود: در کشور ما بنا به اذعان تمام مدعیان امر در حوزه مبارزه با مواد مخدر جلودار کشورهای دیگر هستیم و توفیقات زیادی در سالهای متمادی داشته‌ایم که نشان‌دهنده عملکرد ایران در مقابله با مواد مخدر است.

وی ادامه داد: جمهوری اسلامی ایران در عمل ثابت کرده که در بحث ترانزیت و تولید مواد مخدر زبانزد بوده و در خدمت بشریت عمل کرده است .برایش مردم دنیا تفاوتی ندارد با توجه به باورهای دینی با مواد مخدر مقابله کرده است.

اکبرشاهی تصریح کرد: امروز برای اولین بار، مواد مخدر در سطح مقیاسی بالا حدود 100 تن امحا می‌شود که این مراسم با حضور مهمانان خارجی، مقامات لشکری و کشوری انجام خواهد گرفت.

مدیرکل مقابله با عرضه مواد در ستاد مبارزه با مواد مخدر تصریح کرد: 50 تن مواد مخدر غیر قابل استحصال در تهران و 50 تن دیگر در 16 استان کشور به صورت همزمان و نمادین امروز امحا می‌شود.

اکبرشاهی گفت: کشفیات سه ماهه اول امسال حدود 130 تن مواد مخدر در سطح کشور بوده است.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها