امروز : سه شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۶ - 2017 November 21
۲۰:۱۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 17161
تاریخ انتشار: ۵ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۵۷
تعداد بازدید: 64
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از بوشهر، حجت‌الاسلام والمسلمین محی‌الدین بهرام محمدیان روز چهارشنبه در جمع خبرنگاران در ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از بوشهر، حجت‌الاسلام والمسلمین محی‌الدین بهرام محمدیان روز چهارشنبه در جمع خبرنگاران در بوشهر اظهار داشت: علاوه بر این نیز کتاب‌های پایه اول متوسطه که جایگزین پایه اول راهنمایی است نیز تغییر محتوایی می‌یابند.

وی تصریح کرد: کتاب‌های پایه سوم ابتدایی شامل ادبیات فارسی، ریاضیات، علوم تجربی، قرآن هدیه آسمانی، هنر و ورزش هستند و بحث‌های آداب و مهارت زندگی و تفکر و حکمت نیز به صورت تلفیقی در این کتاب‌ها مطرح می‌شود.

محمدیان اضافه کرد: همچنین در پایه اول متوسطه نیز علاوه بر عنوان‌های درسی گذشته کتاب‌های «کار و فناوری» و «تفکر و سبک زندگی» در نظر گرفته شده است.

وی یادآور شد: کتاب‌هایی که در دوره اول متوسطه تغییر اساسی یافته و جدید التالیف هستند شامل کتاب‌های آموزش زبان انگلیسی، زبان عربی، کار و فناوری، تفکر و سبک زندگی، مطالعات اجتماعی که با رویکرد تلفیقی تاریخ، جغرافیا و تعلیمات اجتماعی است.

محمدیان گفت: کتاب سایر درس‌ها تغییر اساسی یافته و هم اکنون مجموعه کتاب‌های درسی آموزش و پرورش به زیر چاپ رفته و کتاب‌های جدید التالیف نیز در مرحله آماده سازی هستند.

وی یادآور شد: کتاب‌های درسی از اول شهریور در استان‌ها و از 15شهریور نیز در تهران در بین دانش‌آموزان توزیع می‌شود.

محمدیان اضافه کرد: کتاب‌های دوره ابتدایی در مدارس و کتاب‌های متوسطه شامل دوره متوسطه اول (راهنمایی)و دوره متوسطه دوم  باید از طریق کتاب فروشی‌ها تهیه شود.

وی گفت: کتاب‌های درسی رشته‌های فنی و حرفه ای و کار دانش نیز مثل سابق در هنرستان‌ها مطابق رشته تحصیلی دانش آموزان در اختیار آنان قرار می‌گیرد.
انتهای پیام/66006/و20
برچسب ها:
آخرین اخبار