امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۲۰:۱۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 17168
تاریخ انتشار: ۵ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۵۸
تعداد بازدید: 103
وحید نوروزی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس، در خصوص تعویق استاندارد یورو 4 گفت: خودروسازان در حقیقت با تعویق استاندارد یورو 4 برای چندمین بار ...

وحید نوروزی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس، در خصوص تعویق استاندارد یورو 4 گفت: خودروسازان در حقیقت با تعویق استاندارد یورو 4 برای چندمین بار منافع جامعه را نادیده گرفته‌اند.

وی گفت که اگر این همه سرمایه‌گذاری و حمایت بر روی صنعت خودروسازی کرده‌ایم اگر بر روی صنعت تولید مداد‌رنگی کرده بودیم تاکنون می‌توانستیم مداد جادویی تولید کنیم.

مشاور محیط زیستی معاون شهردار تهران ادامه داد: گیر خودروسازان بر روی دو خودروی سمند و پراید است چرا که این دو خودرو نمی‌توانند استاندارد یورو 4 را پاس کنند.

به گفته نوروزی الباقی خودروها تا مرز 90 درصد پیشرفت کرده‌اند و شاید بتوان گفت که 70 درصد خودروهای داخلی موفق شده‌اند که یورو 4 را پاس کرده و یا به مرز پاس کردن یورو 4 رسیده‌اند.

مشاور محیط زیستی معاون شهردار تهران تصریح کرد: خودروسازان به خاطر دو خودروی سمند و پراید با جان مردم بازی نکنند و دولت در روزهای پایانی مسئولیت خود گناه خودروسازان را برگردن نگیرند.

نوروزی اضافه کرد: خودروسازان بیش از حد امتیاز گرفتند و وقت آن است که دولت یکبار محکم پای مصوبه محیط زیستی خود بایستد تا این طرح اجرایی شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار