امروز : سه شنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۹ - 2020 December 1
۰۱:۰۹
کمک مالی
جنبش
کد خبر: 172
تاریخ انتشار: ۲۱ فروردین ۱۳۹۲ - ساعت ۰۰:۱۰
تعداد بازدید: 533
به گزارش باشگاه خبری فارس«توانا» به نقل از گمرک ایران، ناظر گمرکات استان هرمزگان اظهار داشت: در نیمه اول فروردین ‌ماه امسال بیش از 145هزار و 400تن ...

به گزارش باشگاه خبری فارس«توانا» به نقل از گمرک ایران، ناظر گمرکات استان هرمزگان اظهار داشت: در نیمه اول فروردین ‌ماه امسال بیش از 145هزار و 400تن مواد غذایی به گمرکات این استان وارد شده است.

عباس علیدادیبه گزارش باشگاه خبری فارس«توانا» به نقل از گمرک ایران، ناظر گمرکات استان هرمزگان اظهار داشت: در نیمه اول فروردین ‌ماه امسال بیش از 145هزار و 400تن مواد غذایی به گمرکات این استان وارد شده است.

عباس علیدادی ادامه داد: در این مدت 945تن گوشت، 63هزار تن گندم، 5هزار و 177تن برنج، 51هزار و 90تن شکر، 10هزار و 216تن روغن و 15هزار تن کنجاله سویا وارد گمرکات استان شده که با توجه به اهمیت ترخیص سریع این کالاها در ایام نوروز، حوزه نظارت گمرکات استان و تسریع در ارسال این کالا به بازار مصرف نسبت به استقرار شیفت‌های کاری منظم در ایام تعطیل اقدام کرد.

وی افزود: گمرکات استان هرمزگان به منظور تسریع در ترخیص کالاهای اساسی مورد نیاز مردم به ویژه مواد غذایی، فعالیت خود را در ماه‌های پایانی سال گذشته به نحو محسوسی افزایش داد و در سال جدید نیز همچنان این برنامه را دنبال می‌کند.

انتهای پیام/ح
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها