امروز : سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 20
۰۳:۴۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 17201
تاریخ انتشار: ۵ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۵۸
تعداد بازدید: 98
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سید جعفر تشکری هاشمی با بیان این مطلب اظهار کرد: احداث پایانه جدید شرق یکی از اولویت های کاری ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سید جعفر تشکری هاشمی با بیان این مطلب اظهار کرد: احداث پایانه جدید شرق یکی از اولویت های کاری حوزه حمل و نقل و ترافیک در سال جاری محسوب می شود و با توجه به اینکه بخش هایی از پایانه قدیم شرق در طرح اصلاح معابر آزاد شده و فضای کمی اکنون در این پایانه در اختیار داریم در تلاشیم که هرچه سریعتر امکان مسافرگیری در پایانه جدید شرق را فراهم سازیم.
وی ادامه داد: پیمانکار پروژه پایانه جدید شرق با جدیت کارها را در این پایانه دنبال می کند چنانچه آماده سازی محیط و زمین پایانه به طور کامل انجام شده است.
تشکری تصریح کرد:  با توجه به شیب تند و نخاله هایی که از گذشته در محل پایانه جدید شرق  وجود داشت پیش از هرکار مجبور به نخاله برداری و پاکسازی محیط شدیم و در حال حاضر زیر سازی های مورد نیاز به طور کامل انجام شده و ساخت اسکلت سالن این پایانه نیز در کارخانه ای در حال انجام است.
وی با بیان اینکه در تلاشیم هرچه سریعتر نسبت به اجرای فنداسیون و آماده کردن محیط برای نصب سالن اقدام شود گفت: عملیات احداث پارکینگ اتوبوس ها تاکنون پیشرفت قابل قبولی داشته و سقف پارکینگ ها در حال احداث است که امیدواریم با این روند در سال 92 بتوانیم بخشی از سرویس های مسافربری برون شهری را به این پایانه منتقل کنیم.
معاون شهردار تهران با بیان اینکه تاکنون بیش از 2 هزار متر مکعب خاکبرداری در پایانه جدید شرق صورت گرفته است گفت: همواره تاکید ما این بوده که هرکجا پایانه ای ساخته می شود، باید زمینه خدمات رسانی خطوط مترو و دیگر سیستم های حمل و نقل عمومی به آن مجموعه نیز فراهم شود، به همین دلیل در تلاشیم که دسترسی مناسب پایانه جدید شرق را به سیستم های حمل و نقل عمومی فراهم سازیم.
تشکری هاشمی در پایان گفت: در مجموع برای احداث پایانه جدید شرق 30 هکتار زمین پیش بینی شده است که تاکنون بخش عمده ای از زمین های مورد نیاز این پروژه تملک شده است و تملک باقی زمین ها نیز در دست پیگیری قرار دارد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها