امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۱۶:۴۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 17204
تاریخ انتشار: ۵ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۵۸
تعداد بازدید: 101
مجید امرایی در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس از افتتاح دفتر نمایندگی سرای روزنامه‌نگاران با حضور معاون مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و استاندار ...

مجید امرایی در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس از افتتاح دفتر نمایندگی سرای روزنامه‌نگاران با حضور معاون مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و استاندار یزد خبر داد.

مدیر سرای روزنامه‌نگاران افزود: پس از پیشبرد امر مزبور، دفتر نمایندگی سرای روزنامه‌نگاران در جزیره قشم نیز راه‌اندازی می‌شود.

وی بیان داشت: امیدواریم تا پیش از فرا رسیدن ماه مبارک رمضان دفتر نمایندگی سرای روزنامه‌نگاران در جزیره قشم افتتاح و راه‌اندازی شود، در این صورت قشم اولین جزیره‌ای خواهد بود که دارای دفتر نمایندگی سرای روزنامه‌نگاران خواهد بود.

وی در ادامه از انتشار کتاب «سخن‌سرا» به عنوان دومین کتاب سرای روزنامه‌نگاران، سخن به میان‌ آورد و گفت: کتاب سخن‌سرا شامل مجموعه مقالات، سخنرانی‌ها و نشست‌های تخصصی برگزار شده در طول نیمه دوم سال 91 در سرای روزنامه‌نگاران در تهران و سایر استان‌های کشور بوده است و در 3000نسخه توسط انتشارات سرای روزنامه‌نگاران منتشر شده است.

امرایی با بیان اینکه تصاویر شهدای رسانه که در طول سال گذشته نشان ویژه سرای روزنامه‌نگاران به آنها اهدا شده است، در این کتاب درج شده است، اظهارداشت: این کتاب دارای 184 صفحه است.

مدیر سرای روزنامه‌نگاران با بیان اینکه هم‌اکنون حدود 5 کتاب دیگر در دست انتشار است، خاطرنشان کرد: این کتاب در اختیار روزنامه‌نگاران بدون بهاء قرار داده می‌شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار