امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۱۶:۳۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 17212
تاریخ انتشار: ۵ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۵۸
تعداد بازدید: 140
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه الیوم السابع، «آن پاترسون» در دیدار با سرلشگر «محمد ابراهیم» تظاهرات معارضین ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه الیوم السابع، «آن پاترسون» در دیدار با سرلشگر «محمد ابراهیم» تظاهرات معارضین در روز 30 ژوئن علیه مرسی را مورد بررسی قرار داد.

منابع امنیتی تاکید کردند که خودروی پاترسون و کاروان امنیتی وی در خیابان الشیخ ریحان توقف کرده و آنها وارد ساختمان وزارت کشور شدند.

پیش از این منابع آگاه گزارش دادند که پاترسون برای ارائه گزارش‌های روزانه از اوضاع مصر پیش از برگزاری تظاهرات 30 ژوئن به وزارت خارجه آمریکا مامور شده است و آمریکا نیز به منظور پرهیز از تکرار حادثه حمله به سفارتخانه اسرائیل در بحبوحه انقلاب 25 ژانویه مصر، طرحی را به منظور خارج کردن سفیر و کارکنان سفارت از مصر و انتقال آن به تل‌آویو آماده کرده است.

جنبش تمرد(شورش) طی فراخوانی از مردم مصر خواسته است تا روز 30 ژوئن(9 تیر) همزمان با نخستین سالروز ریاست جمهوری «محمد مرسی» تظاهرات گسترده برگزار کرده و برکناری مرسی از قدرت و برگزاری انتخابات زودهنگام ریاست جمهوری را خواستار شوند.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها