امروز : دوشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۷ - 2018 October 21
۰۰:۴۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 172159
تاریخ انتشار: ۲۲ مهر ۱۳۹۶ - ساعت ۱۹:۰۰
تعداد بازدید: 513
به گزارش گروه بین الملل پیروان مــوعــود، یک منبع در ارتش سوریه اعلام کرد نیروهای ارتش و رزمندگان مقاومت موفق شدند شهر «المیادین» در حومه ...

به گزارش گروه بین الملل پیروان مــوعــود، یک منبع در ارتش سوریه اعلام کرد نیروهای ارتش و رزمندگان مقاومت موفق شدند شهر «المیادین» در حومه دیرالزور را به‌طور کامل از لوث تروریست‌ها آزاد کنند.

این منبع اضافه کرد: نیروهای ارتش سوریه به پیگرد بقایای گروه تروریستی داعش که از شهر المیادین گریخته‌اند، در سایه فروپاشی صفوف آنها ادامه می‌دهند، یگان‌های مهندسی هم در حال پاکسازی خیابان‌های شهر المیادین از وجود مین‌های کارگذاشته‌شده از سوی تروریست‌ها هستند‎.

شمار زیادی از تروریست‌های داعشی در این عملیات به هلاکت رسیدند و جنگ‌افزارهای آنها هم منهدم شد.

بر اساس این گزارش، یگان توپخانه‌ای و نیروی هوایی ارتش سوریه ضربات سنگینی به گروه تروریستی داعش وارد کردند که در نتیجه آن مخفیگاه‌ها و خطوط کمک‌رسانی به این گروه در شهرهای «المیادین، موحسن، روستاهای محکان، بقرص، البولیل، الحسینیه، الجنینه، الجیعه،‌ العلیان، محله‌های العرضی، العرفی، الصناعه، الحمیدیه، الحویقه و الشیخ یاسین» منهدم شد.

محورهای درگیری در دیرالزور هم شاهد فروپاشی سریع صفوف گروه تروریستی داعش است که تلاش می‌کنند از غیرنظامیان به‌عنوان سپر انسانی و جلوگیری از خروج آنها استفاده کنند و به همین سبب، تروریست‌های داعشی، گذرگاه‌های امنی را که ارتش سوریه برای خروج غیرنظامیان مشخص کرد، هدف قرار می‌دهند.‎

نیروهای ارتش سوریه دیروز با حمایت نیروهای همپیمان، محله‌های «البلعوم و المدیحی» شهر المیادین در شرق دیرالزور را پس از نابودی آخرین تجمعات تروریست‌های داعشی آزاد کرده بودند.

المیادین شهری است که ایران 28 خرداد امسال مراکز فرماندهی و لجستیک داعش در آن را هدف دو موشک بالستیک قرار داد.

انتهای پیام/*

آخرین اخبار
پربازدید ها