امروز : دوشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۷ - 2018 October 22
۲۳:۱۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 172228
تاریخ انتشار: ۱۵ آبان ۱۳۹۶ - ساعت ۱۹:۲۳
تعداد بازدید: 9214
به گزارش«پیروان مــوعــود»، محمد‌رضا رضایی کوچی رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی، با اشاره به تصادف اتوبوس مسیر تهران به گنبد در ...

به گزارش«پیروان مــوعــود»، محمد‌رضا رضایی کوچی رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی، با اشاره به تصادف اتوبوس مسیر تهران به گنبد در محور سوادکوه، اظهار داشت:علت این حادثه نیز مانند دیگر حوادث جاده‌ای در کمیسیون عمران مجلس به عنوان کمیسیون تخصصی با حضور مسئولان ذی‌ربط بررسی می‌شود.

وی افزود: هیئت‌رئیسه کمیسیون عمران طی نامه‌ای از پلیس راهور، اورژانس و همچنین وزارت راه و شهرسازی خواسته تا گزارشات خود را درباره علت واژگونی اتوبوس در جاده سوادکوه به کمیسیون عمران واصل کنند.

رئیس کمیسیون عمران مجلس با بیان اینکه میزان کشته‌های تصادفات جاده‌ای ایران در حد یک جنگ تمام عیار است، گفت:سالانه بین ۱۵ تا ۱۷ هزار نفر در تصادفات جاده‌ای کشته می‌شوند.

رضایی ادامه داد: بر اثر تصادفات جاده‌ای سالانه هزاران نفر از مردم دچار نقص عضو و مشکلات دیگر می‌شوند که علاوه بر خسارات جانی خسارات مالی فراوانی نیز به همراه دارد.

نماینده مردم جهرم در مجلس با بیان اینکه سیر تصادفات جاده‌ای رو به افزایش است، تصریح کرد: وضعیت جاده‌ها، سلامت جسمی و روحی راننده، کنترل مسیر، وضعیت فنی خودرو‌ها و حضور پلیس در جاده‌ها از جمله عوامل موثر در وقوع تصادفات هستند که همه این عوامل در تصادف روز گذشته محور سوادکوه با حضور مسئولان ذیربط در کمیسیون عمران بررسی می‌شود.

عصر روز گذشته اتوبوس مسیر تهران به گنبد در محور سوادکوه دچار سانحه شده و به دره سقوط می‌کند که این حادثه باعث کشته شدن ۱۲ نفر و مصدوم شدن ۲۵ از مسافران این اتوبوس شد.

آخرین اخبار
پربازدید ها