امروز : دوشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۷ - 2018 October 22
۲۲:۱۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 172238
تاریخ انتشار: ۱۶ آبان ۱۳۹۶ - ساعت ۲۰:۱۸
تعداد بازدید: 9212
به گزارش«پیروان مــوعــود»، «عبدالامیر القریشی» مدیر مرکز مطالعات و پژوهش های آستان مقدس حسینی گفت: مدیریت آستان مقدس ...

به گزارش«پیروان مــوعــود»، «عبدالامیر القریشی» مدیر مرکز مطالعات و پژوهش های آستان مقدس حسینی گفت: مدیریت آستان مقدس امام حسین(ع) امروز از سکوی رسانه ای یا دیده بان ملی آمارگیری ویژه ایام اربعین رونمایی می کند.

القریشی افزود: این دیده بان تجهیز رسانه های مخالفت آمارگیری ویژه اربعین را برعهده خواهد گرفت.

وی ادامه داد: این دیده بان با دفتر استانداری، فرمانداری عملیات، رئیس پلیس، گذرگاه های مرزی، موسسه های خدماتی برای جمع آوری و رصد همه اطلاعات و آمارهای ویژه این مراسم هماهنگ می شود.

القریشی افزود: این دیده بان رصد و کنترل همه اخبار و آمارهای علمی از تعداد زائران اربعین در گذرگاه های مرزی را با هماهنگی سفیران عراقی در کشورهای خارجی برعهده دارد.

در همین راستا، شرکت هواپیمایی عراق روز گذشته اعلام کرد: آمار پرواز های هوایی در فرودگاه های عراق 296 پرواز به فرودگاههای بغداد و نجف اشرف و بصره و الناصریه بود که مجموع مسافران آنها به 59هزار و 100 مسافر رسید.

این شرکت هواپیمایی اعلام کرد: فرودگاه بین المللی بغداد 110 پرواز با 22 هزار مسافر داشته است و فرودگاه نجف 160 پرواز و 32 هزار مسافر را به خود اختصاص داده است. همچنین فرودگاه بین المللی بصره، 25 پرواز و پنج هزار مسافر و فرودگاه بین المللی الناصریه یک پرواز و 100 مسافر داشته اند.

همه فرودگاه ها در پنج روز گذشته نزدیک به یکهزار و 276 پرواز داشتند و 319 هزار و 150 نفر مسافر را جابجا کردند.  

از سوی دیگر، «سلام جبر» مدیرکل راه آهن عراق روز گذشته اعلام کرد: میانگین قطارهایی که روز یکشنبه و دو شنبه از کربلا به بغداد رفتند، 9 قطار بوده است و این قطارها بیش از 9 هزار زائر را با خود جابجا کردند . همچنین میانگین قطارهایی که از بغداد به کربلا رفتند، هشت قطار بود که نزدیک به سه هزار و 500 زائر را منتقل کردند.

 

آخرین اخبار
پربازدید ها