امروز : دوشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۷ - 2018 October 22
۲۳:۱۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 172380
تاریخ انتشار: ۱۱ دی ۱۳۹۶ - ساعت ۱۷:۰۵
تعداد بازدید: 281
به گزارش دفتر منطقه‌ای پیروان مــوعــود به نقل از جیو تی وی، زرداری با اعلام اینکه سفر نواز شریف و برادرش به عربستان در زمانی که ...

به گزارش دفتر منطقه‌ای پیروان مــوعــود به نقل از جیو تی وی، زرداری با اعلام اینکه سفر نواز شریف و برادرش به عربستان در زمانی که پرونده‌هایی علیه این دو در جریان است بسیار مشکوک است،‌به آن اعتراض کرد.

رئیس جمهور سابق پاکستان تصریح کرد: آل سعود مدعی شده که به شدت در حال مبارزه با فساد اقتصادی است و در همین رابطه افراد مختلفی را دستگیر کرده، بعید نیست که حضور برادر شریف در عربستان بی‌ارتباط با فساد اقتصادی باشد.

همسر بی‌نظیر بوتو تاکید کرد: سفر ناگهانی نواز شریف و شهباز شریف به عربستان سبب ایجاد نگرانی‌های بسیاری شده است و روشن نبودن علت سفر به گمانه‌زنی‌ها افزوده است.

مشاور رهبر حزب مردم اضافه کرد: درباره پرونده قتل‌های مادل تاون تصمیمی که حزب در مورد حمایت از طاهر القادری بگیرد، اجرایی خواهد شد.

وی بار دیگر با انتقاد از پرویز مشرف اعلام کرد: وی متهم اصلی در قتل بی‌نظیر بوتو است و اگر به خود اطمینان دارد باید در دادگاه حاضر شده و از خود دفاع کند نه این‌که از کشور متواری شود.

سفر ناگهانی برادر شریف به عربستان باعث گمانه‌زنی‌های فراوانی شده و برخی چهره‌های سیاسی پاکستان معتقدند نواز شریف قصد دارد با جلب حمایت آل سعود مقدمات برگزاری یک اعتراض گسترده را فراهم کند.

انتهای پیام/.

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها