امروز : دوشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۷ - 2019 January 21
۰۵:۴۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 172402
تاریخ انتشار: ۱۴ دی ۱۳۹۶ - ساعت ۱۹:۰۰
تعداد بازدید: 319
به گزارش«پیروان مــوعــود»، گروهی از پناهندگان مسلمان سوری در شهر کلگری در کانادا، سال جدید میلادی را با اهدای خون آغاز کردند.یحیی ...

به گزارش«پیروان مــوعــود»، گروهی از پناهندگان مسلمان سوری در شهر کلگری در کانادا، سال جدید میلادی را با اهدای خون آغاز کردند.

یحیی راسو که 18 ماه پیش به کانادا وارد شده در سال جدید میلادی همراه با دوستانش به مرکز جوهان دلرساریو از  مراکز خدمات خون کانادا مراجعه کردند.

یحیی در این باره به خبرنگاران گفت: ما می خواهیم از مردمی که با آغوش باز از ما استقبال کردند قدردانی کرده باشیم.

سم نامورا یکی از برگزارکنندگان کمپین اهدای خون نیز گفت: فرهنگ اهدای خون برای ما مسلمانان از اهمیت بالایی برخوردار است و یک افتخار بزرگ محسوب می شود. اگر مردم واقعا تعهد داشته باشندT باید خون شان را اهداکنند. این فرصتی برای نشان دادن قدردانی و سپاس به کشور و جامعه است.

دلرساریو از مرکز اهدای خون نیز ضمن تحسین این عمل مسلمانان، تعطیلات سال جدید میلادی و ماه ژانویه، ماه نخست سال میلادی را از بهترین زمان ها برای اهدای خون اعلام کرده و از مردم خواست در صورت امکان در این روزها خون بدهند.

دلرساریو ضمن سپاس و قدردانی از جامعه پناهندگان سوری گفت: ماه های نخست سال معمولا کمترین اهدای خون را داریم و نیاز به خون زیاد می شود. بهتر است مردم سال جدید را با کمک به جامعه آغاز کنند.آخرین اخبار
پربازدید ها