امروز : دوشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۷ - 2019 January 21
۰۵:۵۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 172461
تاریخ انتشار: ۲۷ دی ۱۳۹۶ - ساعت ۱۹:۰۸
تعداد بازدید: 334
به گزارش گروه سیاست خارجی پیروان مــوعــود، در پی درگذشت غریبانه و مظلومانه دریانوردان کشورمان در جریان غرق نفتکش ایران در سانچی و 32 تن از پرسنل آن، ...

به گزارش گروه سیاست خارجی پیروان مــوعــود، در پی درگذشت غریبانه و مظلومانه دریانوردان کشورمان در جریان غرق نفتکش ایران در سانچی و 32 تن از پرسنل آن، دفتر یادبودی روز سه شنبه 26 دی ماه از ساعت 10 صبح الی 17 برای امضاء در محل سرکنسولگری جمهوری اسلامی ایران در مومبای گشوده شد.

همچنین پرچم کشورمان در این نمایندگی نیز همزمان با اعلام عزای عمومی در کشور به حالت نیمه افراشته درآمد.

در نخستین ساعات گشوده شدن دفتر یادبود در مومبای، سرکنسولان و دیپلمات‌های کشورهای مقیم از کشورهای مختلف، مقامات و شخصیت‌های محلی، علماء سنی و شیعه، جامعه اقلیت زرتشتیان، مدیران دستگاه‌های دولتی، نمایندگان احزاب و نهادهای اقتصادی- اجتماعی، فرهنگی- هنری، نمایندگان شرکت‌ها، (شرکت نفتکش ایران، تجار و صاحبان صنایع در هند، مدیران شعب بانک‌ها، انجمن‌ها، اندیشکده‌ها و دانشگاهها و دیگر فرق مختلف با حضور در سرکنسولگری جمهوری اسلامی ایران در مومبای، ضمن دیدار با احمد صادقی، سرپرست موقت کشورمان، دفتر یادبود 32 خدمه ایرانی و ملوانان را امضا کرده و با ملت و دولت ایران ابراز همدردی و همبستگی کردند و نسبت به مقام درگذشتگان ادای احترام کردند.

تعدادی از مقامات برجسته هندی در بمبئی نیز در تماس تلفنی و نیز ارسال یادداشت رسمی و ایمیل‌های جداگانه به احمد صادقی، سرپرست موقت جمهوری اسلامی ایران در مومبای، مراتب تسلیت و همدردی خود را با خانواده‌های ملوانان و دریانوردان سانچی اعلام کردند.

گشایش دفتر در استانبول ترکیه

همچنین دفتر یادبودی نیز در کشتی سانچی در سرکنسولگری جمهوری اسلامی ایران در استانبول گشایش یافت. جمعی از شخصیت‌ها با حضور در سرکنسولگری و امضاء این دفتر با ملت و دولت ایران و خانواده جانباختگان ابراز همدردی کردند.

انتهای پیام/

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها