امروز : جمعه ۳۰ شهریور ۱۳۹۷ - 2018 September 21
۱۸:۱۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 172477
تاریخ انتشار: ۲۷ بهمن ۱۳۹۶ - ساعت ۲۲:۳۱
تعداد بازدید: 237
به گزارش گروه بین الملل پیروان مــوعــود به نقل از آسوشیتدپرس، دادستان کل اسرائیل روز پنجشنبه تحقیقات پلیس درباره اتهامات فساد مالی بنیامین نتانیاهو ...

به گزارش گروه بین الملل پیروان مــوعــود به نقل از آسوشیتدپرس، دادستان کل اسرائیل روز پنجشنبه تحقیقات پلیس درباره اتهامات فساد مالی بنیامین نتانیاهو را ستود و این تحقیقات را کامل و مطابق قانون ارزیابی کرده است. این در شرایطی است که نتانیاهو به شدت از نتایج تحقیقات پلیس انتقاد نموده است.

"آویهای ماندل بلیت" دادستان کل رژیم صهیونیستی در سخنانی در دانشگاه تل آویو از تحقیقات یک سال گذشته پلیس در خصوص دو پرونده فساد مالی که نتانیاهو در آنها دست داشته، تقدیر و تشکر کرده است.

در حالی که پلیس رژیم صهیونیستی رسما بنیامین نتانیاهو را به خاطر دست داشتن در دو پرونده فساد مالی و رشوه خواری به دادستان کل معرفی کرده، اکنون این وظیفه ماندل بلیت است تا درباره متهم کردن نتانیاهو به فساد مالی تصمیم گیری کند.

دادستان کل اسرائیل گفت: این تحقیقات دقیقا همان طور که انتظار می رفت، مطابق با قانون انجام شد و تحقیقات مقام های قانونی درباره این پرونده حرفه ای، کامل و خلاقانه و با هدف دستیابی به حقیقت بوده است.

بر اساس اعلام پلیس اسرائیل، نتانیاهو در مجموع 300 هزار دلار هدیه و رشوه از دو ثروتمند و میلیاردر دریافت کرده است.

نتانیاهو که در 12 گذشته نخست وزیر اسرائیل بوده اقدام پلیس را محکوم کرده و آن را پر از سوراخ مثل پنیر سوئیسی دانسته است.

نتانیاهو گفته است که هدف از تحقیقات و ادعاهای پلیس براندازی من است.رهبران مخالف اسرائیل نیز امروز چهارشنبه از نتانیاهو خواستند تا استعفا کند.

دادستان اسرائیل افزود: توجهی به سر و صداها نخواهم داشت و تنها بر اساس شواهد و اسناد تصمیم خواهم گرفت.

انتهای پیام/

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها