امروز : سه شنبه ۲ بهمن ۱۳۹۷ - 2019 January 22
۲۳:۰۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 172500
تاریخ انتشار: ۹ اسفند ۱۳۹۶ - ساعت ۲۲:۳۸
تعداد بازدید: 288
به گزارش گروه بین الملل پیروان مــوعــود به نقل از هفته نامه "اشپیگل"، در سال 2017 حدود 2219 حمله به پناهندگان و محل اقامت آن ها گزارش شده ...

به گزارش گروه بین الملل پیروان مــوعــود به نقل از هفته نامه "اشپیگل"، در سال 2017 حدود 2219 حمله به پناهندگان و محل اقامت آن ها گزارش شده است که طی آن بیش از 300 نفر مجروح شدند.

هفته نامه "اشپیگل" این خبر را با استناد به پاسخ وزارت کشور آلمان به یک درخواست پارلمانی منتشر کرده است. بر این اساس البته شمار حملات به پناهندگان کاهش چشمگیری داشته و نسبت به سال قبل از آن حدود یک سوم کم تر شده است. در سال 2016 جمعا حدود 3500 حمله به پناهندگان در آلمان ثبت شده بود.

بر اساس این گزارش، در سال 2017 حدود 1906 حمله به پناهندگان و همچنین 313 حمله به اقامتگاه های آن ها در آلمان وجود داشته است. این گونه جرائم شامل آسیب های جسمی خطرناک، صدمه به اموال، توهین، فتنه، تجاوز و انفجار با مواد منفجره می شود.

"اولا یلپکه"، از سیاستمداران حزب چپ که در این باره از دولت سوال کرده بود حزب افراطی جایگزینی برای آلمان و اتحادیه احزاب متحد مسیحی را مسئول این گونه جرائم و اقدامات خشونت بار می داند.

وی در این باره گفت: بیش از 2 هزار حملات با انگیزه راست گرایی افراطی و نژاد پرستانه علیه پناهندگان درسال 2017 نشانگر وضعیت و احساسات خشونت طلبانه در کشور ما است که توسط حزب افراطی و دیگر گروه های راستگرای افراطی ترویج می شود.

انتهای پیام/

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها