امروز : چهارشنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۷ - 2018 September 18
۰۲:۲۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 172526
تاریخ انتشار: ۸ فروردین ۱۳۹۷ - ساعت ۰۲:۴۱
تعداد بازدید: 222
به گزارش گروه بین‌الملل پیروان مــوعــود، ابوعبیده سخنگوی گردان های شهید عزالدین قسام شاخه نظامی جنبش مقاومت اسلامی "حماس" آمادگی خود ...

به گزارش گروه بین‌الملل پیروان مــوعــود، ابوعبیده سخنگوی گردان های شهید عزالدین قسام شاخه نظامی جنبش مقاومت اسلامی "حماس" آمادگی خود برای حمایت و یاری تمامی انسان های مخلص امت عربی و اسلامی در تمامی جبهه‌های واقع تحت تهدید دشمن جنایتکار صهیونیستی را اعلام کرد و به رژیم صهیونیستی نسبت به ارتکاب هر گونه حماقتی علیه ملت فلسطین هشدار داد. وی در سخنرانی ضبط شده‌اش که در بخش های شرقی نوار غزه پخش شد، خاطر نشان کرد که «ما به دشمن نسبت به ارتکاب هر گونه حماقتی علیه ملتمان هشدار می دهیم. ما به هر گونه تجاوز بزدلانه ای واکنش نشان خواهیم داد و ـ به حول و قوه الهی ـ دشمن تاوان سختی خواهد داد.»

ابو عبیده خاطر نشان کرد که مقاومت فلسطین و در راس آن گردان های قسام آماده مقابله با هر گونه تجاوز رژیم صهیونیستی به ملت و سرزمین فلسطین خواهند بود و در دفاع از ملت و حقوق آن کوتاهی نخواهند کرد.

وی افزود: سیاست ارعاب و محاصره نخواهد توانست ملت ما را از انجام وظیفه اش در زمینه مقاومت منصرف کند و هیچ قدرتی در روی زمین نمی تواند حقوق ملت ما را از آن گرفته و یا هویت آنرا حذف و یا آینده اش را ترسیم کند، بلکه خون شهدا و رشادت ها و مبارزات و جهاد فلسطینیان به پیروزی ختم خواهد شد و زمینه بازگشت آواران به وطن و آزادی مقدسات فراهم خواهد شد.

ابو عبیده ضمن اعلام پایان مانورهای "پایداری و چالش" که به منظور ارزیابی آمادگی مبارزان قسام برگزار شد، تصریح کرد که این مانورها شبیه سازی ایستادگی گردان های قسام در برابر حملات دشمن در محورهای مختلف باریکه غزه بر اساس نقشه از قبل طراحی شده است و در جریان آن سناریوهای مختلف دفاع از مناطق حساس، مقابله با عملیات هلی برن دریایی و هوایی، مقابله با یگان های زرهی و شبیخون به نظامیان متجاوز مورد آزمایش قرار گرفت.

سخنگوی گردان های قسام تصریح کرد که این مانورها میزان آمادگی و کارآمدی رزمی مبارزان قسام و سرعت پاسخ‌دهی آنها و نیز حجم هماهنگی میان بخش های مختلف گردان های قسام را نشان داد.

وی افزود: فرماندهان گردان های شهید عزالدین قسام به شدت از تلاش ها و روحیه و انضباط مبارزان تمجید کردند و من هم به نوبه خودم از ملت مبارز و مقاوم فلسطین که همواره حامی فرزندان مخلص خود در گردان های قسام بوده اند، تشکر و قدردانی و اعلام می کنم که این گردان ها پشتوانه ای برای ملت فلسطین خواهد بود و در هر شرایط و با جود هر گونه چالشی به آن وفادار خواهد بود.

انتهای پیام/

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها