امروز : چهارشنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۷ - 2018 September 18
۰۲:۲۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 172549
تاریخ انتشار: ۱۹ فروردین ۱۳۹۷ - ساعت ۱۸:۰۲
تعداد بازدید: 206
به گزارش دفتر منطقه‌ای پیروان مــوعــود به نقل از اکسپرس نیوز، عمران خان رهبر حزب تحریک انصاف اعلام کرد: در جریان انتخابات سال 2013 سران دو حزب ...

به گزارش دفتر منطقه‌ای پیروان مــوعــود به نقل از اکسپرس نیوز، عمران خان رهبر حزب تحریک انصاف اعلام کرد: در جریان انتخابات سال 2013 سران دو حزب نواز و مردم با صرف هزینه فراوان تقلب گسترده‌ای را رقم زدند ولی این بار اجازه نخواهیم داد که این اتفاق رخ دهد.

وی افزود: متاسفانه در جریان انتخابات سال 2013 نواز شریف و آصف علی زرداری افسران مورد اعتماد خود را به عنوان ناظر انتخاباتی به شعب رای گیری فرستادند و همین باعث شد تا تقلب گسترده‌ای را شاهد باشیم.

این سیاستمدار مطرح پاکستانی به پرونده فساد اقتصادی نواز شریف اشاره کرده و گفت: خاندان نواز ابتدا وجود فساد اقتصادی را رد می‌کردند ولی وقتی مستندات را مشاهده کردند مجبور شدند قبول کنند که پولشویی کرده‌اند.

وی که در مراسم ویژه پیوستن «رمیش کمار» نماینده سابق حزب نواز در پارلمان به حزب تحریک انصاف سخن می‌گفت به صورت ضمنی به احتمال پیوستن چوهدری نثار وزیر کشور سابق پاکستان اشاره کرده و احتمال پیوستن او را رد نکرد.

گفتنی است که چوهدری نثار یکی از تاثیرگذارترین چهره‌های حزب نواز است و یکی از پشتوانه‌های اصلی این حزب به حساب می‌آید ولی حدود یک سال است که ارتباطش با نواز شریف دچار چالش شده و سران حزب نواز تاکنون موفق به جلب رضایت او نشده‌اند.

وزیر کشور سابق پاکستان دوست قدیمی عمران خان نیز محسوب می‌شود و بارها در اظهار نظرهای خود از رهبر حزب تحریک انصاف به عنوان یک فرد لایق یاد کرده است.

در صورتی که چوهدری نثار عضو تحریک انصاف شود، محبوبیت این حزب و در پی آن مقبولیتشان در انتخابات آتی به شدت افزایش خواهد یافت.

انتهای پیام/.

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها