امروز : سه شنبه ۶ فروردین ۱۳۹۸ - 2019 March 26
۱۰:۳۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 172552
تاریخ انتشار: ۱۹ فروردین ۱۳۹۷ - ساعت ۱۸:۰۲
تعداد بازدید: 233
به گزارش گروه بین‌الملل پیروان مــوعــود به نقل از کانادین پرس، کاترین فیشر یک استرالیایی است که مدتهاست در ژاپن سکونت دارد. به او در سال 2002 ...

به گزارش گروه بین‌الملل پیروان مــوعــود به نقل از کانادین پرس، کاترین فیشر یک استرالیایی است که مدتهاست در ژاپن سکونت دارد. به او در سال 2002 تجاوز شد و دادگاه کیفری ژاپن خواستار اعطای غرامت به وی شد اما با اینحال از پیگرد قانونی عامل تجاوز امتناع کرد.

فیشر شخصا فرد متهم به آزار جنسی را که قبلا ژاپن را به مقصد آمریکا ترک کرده بود تعقیب کرد و در سال 2012 از بلوک دینز در دادگاه ویسکانسین شکایت کرد و خواستار دریافت مبلغ غرامت شد.  او در سال 2013 پرونده را برد اما تنها درخواست دریافت یک دلار کرد.

فیشر اکنون خواستار دریافت غرامت برای خانواده یک زن ژاپنی است که یک تفنگدار سابق آمریکایی در مرگ این زن و قربانیان دیگر محکوم شده بود.

چنین جرایمی که از سوی پرسنل نظامی آمریکایی رخ می‌دهد باعث اعتراضات بسیاری در ژاپن شده است، هرچند مصونیت آمریکایی‌ها از تحت پیگرد قرار گرفتن در ژاپن به تدریج کاهش یافته است.

تاکاهیرو سوزوکی، یکی از مقامات وزارت امور خارجه ژاپن به فیشر گفت که مذاکره با آمریکا برای دریافت غرامت به سود خانواده قربانیان انجام شد. فیشر خواستار پرداخت سریع غرامت توسط دولت ژاپن بدون توجه به تصمیم آمریکا شد.

انتهای پیام/

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها