امروز : سه شنبه ۶ فروردین ۱۳۹۸ - 2019 March 26
۱۱:۲۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 172568
تاریخ انتشار: ۱۹ فروردین ۱۳۹۷ - ساعت ۱۸:۰۲
تعداد بازدید: 216
به گزارش حوزه سیاست خارجی پیروان مــوعــود، دکتر محمد جواد ظریف وزیر خارجه جمهوری اسلامی ایران دقایقی پیش در صدر یک هیات بزرگ سیاسی و اقتصادی سفر ...

به گزارش حوزه سیاست خارجی پیروان مــوعــود، دکتر محمد جواد ظریف وزیر خارجه جمهوری اسلامی ایران دقایقی پیش در صدر یک هیات بزرگ سیاسی و اقتصادی سفر منطقه‌ای خود را به آفریقا و آمریکای جنوبی آغاز کرد.‌

مدیران ده‌ها شرکت اقتصادی و بنگاه کارآفرینی وزیر امور خارجه را همراهی می‌کنند.

"بهرام قاسمی" سخنگوی وزارت امور خارجه روز گذشته گفته بود که دکتر محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه از عصر یکشنبه در صدر هیاتی بلندپایه سیاسی و اقتصادی به‌ چند کشور آفریقایی و آمریکای جنوبی سفر می کند. در این سفر، وزیر امور خارجه کشورمان و هیات همراه به کشورهای سنگال، برزیل، اروگوئه و نامیبیا سفر و با مقامات سیاسی، اقتصادی و پارلمانی، این کشورها دیدار و گفتگو خواهد کرد.

دکتر ظریف همچنین در این سفر، علاوه بر شرکت و سخنرانی در نشست‌های اقتصادی و تجاری دوجانبه با هر یک از این کشورها، در برخی از موسسات مطالعاتی کشورهای مورد اشاره نیز برای ایراد سخنرانی، حضور خواهد یافت.

وی خاطر نشان کرد وزیر امور خارجه را در این سفر ده‌ها شرکت و کارآفرینان حوزه‌های  تجاری اقتصادی، مالی، دانش بنیان ...‌ از بخش های خصوصی و دولتی همراهی می کنند.

انتهای پیام/

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها