امروز : سه شنبه ۲ بهمن ۱۳۹۷ - 2019 January 22
۲۳:۰۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 172621
تاریخ انتشار: ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ساعت ۱۶:۱۴
تعداد بازدید: 302
به گزارش دفتر منطقه‌ای پیروان مــوعــود به نقل از جیو تی وی، «چوهدری نثار» وزیر کشور سابق پاکستان اعلام کرد: در تمام عمر ...

به گزارش دفتر منطقه‌ای پیروان مــوعــود به نقل از جیو تی وی، «چوهدری نثار» وزیر کشور سابق پاکستان اعلام کرد: در تمام عمر سختی‌های همراهی با نواز شریف و حزب نواز را تحمل کرده‌ام ولی هیچ‌گاه از این حزب جدا نشدم.

وی تصریح کرد: ارتباط مختصری با عمران خان دارم ولی این به معنای ترک حزب نواز و پیوستن به تحریک انصاف نیست.

چوهدری نثار گفت: شرایط حزب نواز بسیار سخت است ولی با این حال قصد ندارم از این حزب جدا شوم، این را همه به خصوص طرفداران حزب نواز باید بدانند.

این سیاستمدار مطرح پاکستانی بیان کرد: من نه از حزب ناراضی هستم ونه از سران حزب درخواستی دارم، پیشنهادهایی از سوی من به آنها داده شد ولی آنان توجهی به پیشنهادات من نکردند.

دوست قدیمی نواز شریف با اشاره به همراهی 34 ساله خود با حزب نواز گفت: طی این سالها 70 درصد از اعضای حزب نواز این حزب را ترک کرده و به دیگر احزاب پیوستند ولی من چنین کاری نکردم.

وی افزود: وقتی مشکل پرونده فساد اقتصادی نوازشریف آغاز شد به او گفتم نباید به دادگاه برود، حتی بعد از ردصلاحیت شدنش از او خواستم که سخنرانی نکند ولی او هیچ توجهی به سخنان من نکرد.

وزیر کشور سابق پاکستان اضافه کرد: طی یک سال اخیر بارها تلاش کردم تا نواز شریف را از چنگ مشکلات رها کنم و در این راستا بهترین پیشنهادات را به او دادم ولی هربار با بی‌توجهی او روبرو شدم.

چوهدری نثار یکی از مهم‌ترین اعضای حزب نواز است که همزمان با اوج‌گیری فشار دادگاه عالی پاکستان بر نواز شریف از سمت وزارت کشور استعفا داد.

طی روزهای اخیر شایعه‌هایی مبنی بر پیوستن وی به تحریک انصاف وجود داشت ولی او این شایعه‌ها را رد کرده و گفت: قصد جدا شدن از حزب نواز را ندارم.

انتهای پیام/.

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها