امروز : جمعه ۳۰ شهریور ۱۳۹۷ - 2018 September 21
۱۹:۵۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 172631
تاریخ انتشار: ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ساعت ۱۶:۱۴
تعداد بازدید: 205
به گزارش دفتر منطقهای پیروان مــوعــود به نقل از داون نیوز، «شیخ رشید» رهبر حزب عوامی مسلم لیگ پاکستان با انتقاد از سخنان اخیر نخست وزیر ...

به گزارش دفتر منطقهای پیروان مــوعــود به نقل از داون نیوز، «شیخ رشید» رهبر حزب عوامی مسلم لیگ پاکستان با انتقاد از سخنان اخیر نخست وزیر سابق پاکستان گفت: نواز شریف تلاش میکند با سخنان خود حمایت دشمنان پاکستان را جلب کند ولی آنها به او توجهی نمیکنند.

شیخ رشید تصریح کرد: نواز شریف که حرف از دخالت موجودات ماوراء زمینی در انتخابات میزند باید بداند که کار حزب نواز در انتخابات به اتمام رسیده و آنها نمیتوانند در سیاست پاکستان موثر باشند.

وی افزود: طی ماههای اخیر توطئههای فراوانی علیه پاکستان در حال انجام است ولی نواز شریف بدون توجه به این مسائل سخنانی بر زبان میآورد که اوضاع سیاسی کشور را آشفتهتر از قبل میکند.

این سیاستمدار مطرح پاکستانی تاکید کرد: حزب نواز در انتخابات آتی شانسی برای پیروزی ندارد و نواز شریف باید آماده مجازات و زندانی شدن باشد.

وزیر سابق راه آهن پاکستان اضافه کرد: نواز شریف درک درستی از سیاست ندارد و همین باعث شده تا تلاش کند تا به هر شیوهای خود را در میدان سیاست نگه دارد.

گفتنی است طی روزهای گذشته نواز شریف اعلام کرده بود: رقابت اصلی حزب نواز در انتخابات آتی با موجودات ماوراء زمینی است و همین باعث واکنشهای فراوانی در میان سیاستمداران مخالف او شده است.

این درحالی است که با پیگیریهای سازمان بازرسی پاکستان حکم نهایی پرونده فساد اقتصادی نواز شریف طی روزهای آینده اعلام خواهد شد و احتمال زندانی شدن او نیز بسیار زیاد است.

انتهای پیام/.

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها