امروز : جمعه ۳۰ شهریور ۱۳۹۷ - 2018 September 21
۱۹:۵۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 172634
تاریخ انتشار: ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ساعت ۱۶:۱۴
تعداد بازدید: 205
به گزارش دفتر منطقه‌ای پیروان مــوعــود به نقل از ای آر وای نیوز، «وسیم اختر» شهردار کراچی طی سخنرانی خود در اجتماع طرفداران حزب ...

به گزارش دفتر منطقه‌ای پیروان مــوعــود به نقل از ای آر وای نیوز، «وسیم اختر» شهردار کراچی طی سخنرانی خود در اجتماع طرفداران حزب متحده گفت: 40 سال است مردم کراچی و ایالت سند از درد غربت و فقر گریه می‌کنند ولی هیچ اتفاقی از سوی حزب مردم برای بهبود شرایط آنان رقم نخورده است.

وی تصریح کرد: سران حزب مردم به عنوان حزب حاکم در ایالت سند تنها به فکر افزایش درآمدهای خود هستند، و فقر و گرسنگی مردم هیچ تاثیری بر عملکرد آنان ندارد.

وسیم اختر گفت: مردم بهتر از من می‌دانند که شدت مشکلات چه اندازه زیاد است و تمام این مسائل به دلیل عدم تدبیر و نا آگاهی سران حزب مردم است.

شهردار کراچی افزود: حزب مردم 10 سال است که برای تامین آب آشامیدنی مردم کراچی عاجز مانده‌اند، و هیچ‌کدام از وعده‌هایی را که پیش از انتخابات 2013 دادند نتوانستند محقق کنند.

وی بیان کرد: هر وقت از اختیاراتی که دارم خواستم استفاده کنم و حق مردم را به آنان بدهم سران حزب مردم مرا به دروغ‌گویی متهم کردند.

وسیم اختر اضافه کرد: کلان شهر کراچی درگیر مسائل بسیار زیادی است و البته ما برای حل این مشکلات شبانه روز کار می‌کنیم، ولی این کافی نیست و حزب مردم باید وظیفه خود را در این شهر و کل ایالت سند به درستی انجام دهد.

سخنان وی در حالی بیان می شود که طی روزهای اخیر گرمای طاقت فرسای هوا و قطع مکرر برق باعث بروز مشکلات زیادی در شهر کراچی شده است.

حزب مردم سال‌ها است ایالت سند را به عنوان مقر قدرت خود در اختیار دارد ولی مشکلات مردم در این ایالت بیش از سایر مناطق پاکستان است.

انتهای پیام/.

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها