امروز : چهارشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۹ - 2020 May 27
۲۰:۵۵
کمک مالی
جنبش
کد خبر: 172647
تاریخ انتشار: ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ساعت ۱۹:۵۴
تعداد بازدید: 844
مشکلات این روز های مردم مرا یاد روز های انتخابات می اندازد و وعده هایی که آقای رییس جمهور به این مردم میداد ، همان روز هایی که برجام را افتخار دیپلماسی دولت و کل تاریخ ایران میدانستند و تمام برنامه های کشور را به برجام وابسته کرده بودند

مشکلات این روز های مردم مرا یاد روز های انتخابات می اندازد و وعده هایی که آقای رییس جمهور به این مردم میداد ، همان روز هایی که برجام را افتخار دیپلماسی دولت و کل تاریخ ایران میدانستند و تمام برنامه های کشور را به برجام وابسته کرده بودند ، این آقای رییس جمهور همان آقایی است که دشمنی آمریکا را فراموش کرده بود و امیدی از جنس برجام در دل مردم ایجاد کرده بود و میفرمود که اگر برجام امضا بشود تمام مشکلات معیشتی و غیر معیشتی کشور حل خواهد شد!
به روز های انتخابات برگردید و کمی حرف های رییس جمهور را مرور کنید ، کمی به حرف هایی آنهایی که سینه سپر کرده بودند برای آقای روحانی فکر کنید ؛ مثلا همین سلبریتی ها و سرمایه دارانی که شعار به عقب برنمیگردیم میدادند و وقتی برجام امضا شد سر مست و سر خوش به دلواپستی دلواپس ها میخندیدند و جشن پیروزی میگرفتند!
تمام دغدغه ذهنی این طایفه فیلتر فلان سایت و رفع حصر فلان کس بود و مردم را هم مشغول همین بازی هایشان کردند تا اینکه آقای روحانی شد رییس جمهور این کشور اما خبری نشد از وعده هایی که داده بود!
درد اکثریت مردم این کشور و مستضعفین که صاحبان اصلی این انقلاب و نظام هستند نه فیلتر و اینترنت است نه رفع حصر، این ها دغدغه همان طایفه ای است که پورشه سوار میشوند و اصلا دردی ندارند که بفهمند درد یعنی چه! درد مردم ما معیشت است که حالا وقتی از شما مطالبه میشود میگویید مردم روستا اینترنت پر سرعت میخواهند ! تلگرام بدون فیلتر میخواهند!
آقای روحانی اینترنت بدون وضع درست معیشت فایده ای ندارد!
لطفا جوابگوی معیشت مردم باشید تلگرام پیش کش !
شاید بزرگترین خیانت به مردم و انقلاب همین بود که باشعار امید بیایید و مردم را نا امید کنید!

 

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها