امروز : سه شنبه ۲ بهمن ۱۳۹۷ - 2019 January 22
۲۲:۱۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 172654
تاریخ انتشار: ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ساعت ۰۷:۵۵
تعداد بازدید: 315
به گزارش گروه بین‌الملل پیروان مــوعــود به نقل از سانا، نیروهای ارتش سوریه در ادامه پیشروی‌های خود، فلکه محله الجزیره در شمال ...

به گزارش گروه بین‌الملل پیروان مــوعــود به نقل از سانا، نیروهای ارتش سوریه در ادامه پیشروی‌های خود، فلکه محله الجزیره در شمال غرب "الحجر الأسود" و چندین مجتمع مسکونی در جنوب و شرق آن را بعد از درگیری با تروریست‌های داعشی به کنترل خود در آوردند.

بر اساس این گزارش، نیروهای ارتش سوریه در ادامه عملیات نظامی خود در جنوب دمشق، مخفیگاه‌های تروریست‌های داعشی در بخش شمالی محله الحجر الأسود را منهدم کردند.

نیروهای ارتش سوریه همچنین تعدادی از ساختمان‌ها در جنوب غرب اردوگاه الیرموک را بعد از درگیری با تروریست‌های داعشی آزاد کردند.

طی ساعات گذشته محورهای ارتباطی تروریست‌ها و تونل‌ها و مواضع آن‌ها در شمال غرب الحجر الأسود هدف حملات خمپاره‌ای و هوایی ارتش سوریه قرار گرفت.

نیروهای ارتش سوریه از بیش از 20 روز قبل عملیاتی نظامی با هدف پاکسازی جنوب دمشق از لوث تروریست‌ها آغاز کردند و طی این مدت موفق شدند با آزادسازی محلات "الجوره"، "العسالی"، "القدم"، "المأذنیه" و بیشتر بخش‌های محله الحجر الأسود، حلقه محاصره تروریست‌های داعشی را تنگ‌تر کنند.

انتهای پیام/

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها