امروز : سه شنبه ۲ بهمن ۱۳۹۷ - 2019 January 22
۲۳:۱۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 172665
تاریخ انتشار: ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ساعت ۰۷:۵۵
تعداد بازدید: 248
به گزارش گروه بین‌الملل پیروان مــوعــود به نقل از خبرگزاری فلسطین الیوم، "اشرف القدره" سخنگوی وزارت بهداشت فلسطین از شهادت "جمال ...

به گزارش گروه بین‌الملل پیروان مــوعــود به نقل از خبرگزاری فلسطین الیوم، "اشرف القدره" سخنگوی وزارت بهداشت فلسطین از شهادت "جمال عبدالرحمن عفانه" نوجوان فلسطینی که روز گذشته در جریان هفتمین راهپیمایی جمعه بازگشت (جمعه هشدار) به‌ضرب گلوله نظامیان صهیونیست زخمی شده بود، خبر داد.

بر اساس این گزارش، جمال عبدالرحمن 15ساله روز جمعه در جریان راهپیمایی بازگشت بزرگ در مرزهای شرقی شهر رفح از ناحیه سر هدف گلوله نظامیان صهیونیست قرار گرفت.

ده‌ها هزار نفر از مردم فلسطین روز گذشته با حضور در محل‌های تعیین‌شده در مرزهای نوار غزه و فلسطین اشغالی در هفتمین جمعه راهپیمایی بزرگ بازگشت که جمعه "هشدار" نامیده شده بود، شرکت کرده‌اند.

فلسطینی‌های ساکن نوار غزه از روز جمعه 30 مارس (10 فروردین) مصادف با چهل و دومین سالگرد روز زمین، راهپیمایی سالانه و مسالمت‌آمیز خود معروف به «راهپیمایی بازگشت» را آغاز کردند.

جهاد اسلامی: با تمام قدرت با انتقال سفارت آمریکا به قدس مقابله می‌کنیم

"داود شهاب" مسئول دفتر اطلاع‌رسانی جنبش جهاد اسلامی گفت: راهپیمایی‌های بازگشت که نیمه ماه جاری میلادی به اوج خواهد رسید یکی از مهمترین فازهای مقابله با رژیم صهیونیستی است و طی آن ملت فلسطین پیام‌هایی به طرف‌هایی که علیه آن‌ها توطئه‌چینی می‌کنند، ارسال خواهند کرد.

وی افزود: ما به‌عنوان شهروندان فلسطین نیاز به همبستگی داریم و باید برای مقابله با دشمن صهیونیستی متحد شویم تا بتوانیم از ملت فلسطین و مقاومت آن دفاع کنیم.

شهاب تأکید کرد: راهپیمایی‌های بازگشت گام‌های مهمی طی کرده و بسیاری از اهداف خود را محق کرده است.

مسئول اطلاع‌رسانی جنبش جهاد اسلامی اظهار داشت: مشارکت در راهپیمایی‌های روز دوشنبه وظیفه‌ای ملی است، زیرا در این روز دونالد ترامپ رئیس‌جمهور آمریکا سفارت آمریکا را به قدس منتقل خواهد کرد و ملت ما باید سخنشان را بگویند، زیرا ترامپ با تصمیم خود اعتقادات و مقدسات ما را تحقیر کرد.

شهاب تأکید کرد: هدف از نقشه‌های آمریکا و اسرائیل، فروپاشی هویت منطقه و از بین بردن بعد اسلامی آن و معرفی رژیم صهیونیستی به‌عنوان بخشی طبیعی از منطقه عربی و اسلامی است.

انتهای پیام/*

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها