امروز : جمعه ۳ خرداد ۱۳۹۸ - 2019 May 24
۱۵:۴۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 172675
تاریخ انتشار: ۲ خرداد ۱۳۹۷ - ساعت ۱۵:۰۳
تعداد بازدید: 435
به گزارش دفتر منطقه‌ای پیروان مــوعــود به نقل از ای آر وای نیوز، «عمران خان» رهبر حزب تحریک انصاف اعلام کرد: نواز شریف ...

به گزارش دفتر منطقه‌ای پیروان مــوعــود به نقل از ای آر وای نیوز، «عمران خان» رهبر حزب تحریک انصاف اعلام کرد: نواز شریف می‌خواهد دادگاه عالی پاکستان مانند زمان ریاست «قاضی قیوم» از او حمایت کرده و در مشکلات موجود او را تبرئه کند.

وی تصریح کرد: دلیل تمام اعتراضات و سخنان نوازشریف علیه منافع ملی این است که دادگاه عالی پاکستان وارتش حاضر نمی‌شوند از او به ناحق دفاع کنند، و در پرونده فساد اقتصادی او بی‌طرف هستند.

عمران خان بیان کرد: ژنرال باجوا فرمانده ستاد ارتش پاکستان رسما اعلام کرد که وظیفه خود را در قبال انتخابات انجام داده و اجازه بروز تقلب را نخواهیم داد، سوال این است که چرا نواز شریف به این جملات ژنرال باجوا اعتراض کرده و ارتش را تحت فشار قرار می‌دهد؟

رهبر حزب تحریک انصاف گفت: در دوره‌های گذشته انتخاباتی به صورت آشکار تقلب صورت گرفت و همین تقلب‌ها باعث پیروزی حزب نواز و حزب مردم شد ولی این بار اجازه نخواهیم داد این اتفاقات تکرار شود.

این سیاستمدار مطرح پاکستانی اضافه کرد: نواز شریف فساد اقتصادی را وارد عرصه انتخابات کرد و با خرید و فروش آرا نشان داد که هرچیزی را با پول می‌خرد، ولی اگر ما حکومت پاکستان را به دست بگیریم قبل از هر چیزی مانع فساد اقتصادی خواهیم شد.

وی با اشاره به سیل پیوستن نمایندگان احزاب مختلف به تحریک انصاف گفت: دلیل اینکه نمایندگان پارلمان ملی و ایالتی پاکستان از احزاب مختلف به خصوص حزب نواز جدا شده و تحریک انصاف می‌پیوندند این است که حزب ما محبوبیت عمومی پیدا کرده و سیاستمداران می‌دانند که ما برنده انتخابات آتی هستیم.

کاپیتان سابق تیم ملی پاکستان اضافه کرد: اگر ما تشکیل حکومت دهیم تمام سیاستمداران کشور مورد بازخواست قرار می گیرند و در این رابطه کاملا جدی هستیم.

سخنان وی در حالی مطرح می شود که تا یک هفته آینده دادگاه عالی پاکستان رای نهایی پرونده فساد اقتصادی نواز شریف را اعلام خواهد کرد و ممکن است این رای به زندانی شدن سیاستمدار 68 ساله پاکستانی منجر شود.

انتهای پیام/.

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها