امروز : جمعه ۲۷ مهر ۱۳۹۷ - 2018 October 19
۰۸:۱۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 172695
تاریخ انتشار: ۲ خرداد ۱۳۹۷ - ساعت ۱۵:۰۳
تعداد بازدید: 311
به گزارش گروه بین الملل پیروان مــوعــود به نقل از پایگاه تاریخ ترکمن، در جریان ویدئو کنفرانسی که در 21 ماه مه در عشق‌آباد برگزار شد، شامحمد ...

به گزارش گروه بین الملل پیروان مــوعــود به نقل از پایگاه تاریخ ترکمن، در جریان ویدئو کنفرانسی که در 21 ماه مه در عشق‌آباد برگزار شد، شامحمد دوردیلیف، شهردار این شهر از پیشرفت‌های صورت گرفته در عملکرد فنی و مهندسی و همچنین خدمات رفاهی عمومی عشق‌آباد گزارشی ارائه نموده و در خصوص پاکیزگی پایتخت و فراهم آوردن امکانات شهری به مقامات و مردم ترکمنستان اطمینان خاطر داد.

پیش از این رئیس‌جمهور ترکمنستان پیش از این در جلسه 17 مه کابینه به مقامات رسمی این کشور نارضایتی خود را از روند اقدامات توسعه شهری در عشق‌آباد ابراز داشته بود. بردی‌محمداف تاکید کرده بود که کیفیت این امور می‌بایست با استانداردهای بین‌المللی و جایگاه والای پایتخت ترکمنستان منطبق شده و دستور داد شهرداری اقداماتی را برای ارتقاء بهره‌وری اقداماتی که در حال انجام است، صورت دهد.

باید یادآور شد که در 15 ماه مه سال جاری باران‌های شدید موجب جاری شدن سیل در مناطق مختلف ترکمنستان و از جمله پایتخت گردید. عملکرد عشق‌آباد و دیگر مناطق این کشور در اثر این سیلاب‌ها مخدوش شده و آسیب‌هایی جدی به آن‌ها وارد آمد.

دو روز پس از آن رئیس‌جمهور جلسه‌ای با حضور کابینه وزرا و شورای امنیتی تشکیل داد و طی آن معاون وزیر دفاع در امور اضطراری را برکنار کرده و شماری از دیگر مقامات این کشور از جمله شهردار عشق‌آباد را مورد مواخذه قرار داد.

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها