امروز : شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۸ - 2019 April 20
۲۳:۳۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 172703
تاریخ انتشار: ۵ تیر ۱۳۹۷ - ساعت ۱۹:۳۸
تعداد بازدید: 458
به گزارش دفتر منطقه ای پیروان مــوعــود «چوهدری عبدالغفور خان» رئیس سازمان توسعه گردشگری پاکستان که روز گذشته در تماس با پیروان مــوعــود ...

به گزارش دفتر منطقه ای پیروان مــوعــود «چوهدری عبدالغفور خان» رئیس سازمان توسعه گردشگری پاکستان که روز گذشته در تماس با پیروان مــوعــود اعلام کرده بود افشاگری‌های تازه‌ای خواهم داشت در مصاحبه با شبکه «ای آر وای نیوز» به وعده خود عمل کرد.

وی گفت: ما به عنوان اعضای حزب نواز به جرم دشمنی با «پرویز مشرف» کتک می خوردیم و زندانی می‌شدیم ولی «حمزه شهباز» فرزند شهباز شریف به راحتی با وی جلسه برگزار کرده و از امکاناتی که در اختیار وی قرار داده بود استفاده می‌کرد.

چوهدری عبدالغفور گفت: شاید برای شما جای سوال باشد که چرا مشرف با اینکه خارج از کشور زندگی می‌کند و مسئولیت رسمی ندارد چرا انقدر سرمایه‌دار است، در اصل جواب این است که تمام کارهای اقتصادی او در پاکستان با حمایت فرزند شهباز شریف انجام می‌شود.

رئیس سازمان توسعه گردشگری پاکستان افزود: شما می‌توانید از پرویز مشرف سوال کنید که او چند بار با حمزه شهباز ملاقات داشته است و میان آنها چه صحبت‌هایی انجام شده است.

وی اضافه کرد: دلیل خارج شدن «اسحاق دار» وزیر سابق خزانه داری پاکستان از کشور بیماری نبود بلکه در اصل او به فساد اقتصادی مبتلا است و با بهانه قرار دادن بیماری خود به خارج از کشور رفت تا مورد بازخواست قرار نگیرد.

چوهدری عبدالغفور تاکید کرد: پیش از هر شخص دیگری باید به فساد اقتصادی اسحاق دار رسیدگی شود زیرا او باعث نابود شدن حزب نواز شد.

عضو ارشد حزب نواز ضمن انتقاد از شیوه تقسیم سهیمه‌های انتخاباتی گفت: افرادی که در شهر لاهور موفق به اخذ سهمیه انتخاباتی حزب نواز شده اند به فساد اقتصادی گسترده مبتلا هستند.

وی بیان کرد: باید از تک تک سیاستمداران پاکستان سوال شود که مبالغ کلانی که در حساب‌های بانکی آنان قرار دارد از چه طریقی به دست آمده است.

گفتنی است اختلاف میان چوهدری عبدالغفور و حزب نواز پس از آن آغاز شد که حمزه شهباز سهمیه انتخاباتی وی را به افرادی دیگر بخشید.

انتهای پیام/.

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها