امروز : پنجشنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۸ - 2019 April 18
۱۹:۴۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 172722
تاریخ انتشار: ۵ تیر ۱۳۹۷ - ساعت ۱۹:۳۸
تعداد بازدید: 270
به گزارش گروه بین‌الملل پیروان مــوعــود به نقل از فلسطین الیوم، کمیته ملی راهپیمایی بازگشت و شکستن محاصره امروز سه‌شنبه خواستار مشارکت ...

به گزارش گروه بین‌الملل پیروان مــوعــود به نقل از فلسطین الیوم، کمیته ملی راهپیمایی بازگشت و شکستن محاصره امروز سه‌شنبه خواستار مشارکت گسترده شهروندان فلسطینی در راهپیمایی جمعه آینده که با نام "از غزه تا کرانه باختری، خون و سرنوشت یکی است" برگزار می‌شود، شرکت کنند.

"هانی الثوابته" عضو کمیته ملی راهپیمایی بازگشت از شهروندان غزه، کرانه باختری، قدس و سرزمین‌های اشغالی خواست که در این راهپیمایی مشارکت پرشوری داشته باشند.

وی افزود که این راهپیمایی‌ها تاکید بر وحدت مردم فلسطین در مقابله با توطئه‌هایی است که با هدف به فراموشی سپردن مسئله فلسطین طراحی می‌شود.

الثوابته تاکید کرد که راهپیمایی‌های مسالمت‌آمیز بازگشت با هدف مخالفت با اشغالگری و سیاست‌های نژادپرستانه و جنایتکارانه اسرائیل ادامه خواهد یافت.

وی بر ادامه تلاش برای بالابردن هزینه رژیم اشغالگر و فرسایش امکانات آن از طریق ادامه راهپیمایی‌ها و توسعه دامنه آن تا تحقق اهداف ملت فلسطین در بازگشت، برخورداری از آزادی و استقلال تاکید کرد.

عضو کمیته ملی راهپیمایی بازگشت از همه کشورهای عربی، اسلامی و غیراسلامی خواست که با معامله قرن که حقوق ملت ما را هدف قرار داده و امنیت و صلح بین‌المللی را تهدید می‌کند، مخالفت کنند.

فلسطینی‌های ساکن نوار غزه روز جمعه 30 مارس (10 فروردین) مصادف با چهل و دومین سالگرد روز زمین، راهپیمایی سالانه و مسالمت‌آمیز خود معروف به «راهپیمایی بازگشت» را آغاز کردند و از آن زمان تاکنون د‌ه‌ها شهروند فلسطینی به ضرب گلوله نظامیان صهیونیست به شهادت رسیده و هزاران نفر نیز زخمی شدند.

انتهای پیام/

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها