امروز : سه شنبه ۱ آبان ۱۳۹۷ - 2018 October 22
۰۱:۰۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 172726
تاریخ انتشار: ۱۴ مرداد ۱۳۹۷ - ساعت ۱۳:۵۳
تعداد بازدید: 203
به گزارش دفتر منطقه‌ای پیروان مــوعــود، اخیرا رسانه‌های غربی از احتمال دیدار اعضای دفتر سیاسی طالبان در قطر با مقامات برخی از کشورها خبر ...

به گزارش دفتر منطقه‌ای پیروان مــوعــود، اخیرا رسانه‌های غربی از احتمال دیدار اعضای دفتر سیاسی طالبان در قطر با مقامات برخی از کشورها خبر دادند.

«ذبیح‌الله مجاهد» سخنگوی طالبان در واکنش به این موضوع اعلام کرد که شماری از رسانه‌ها در راستای اهداف دولت افغانستان و نیروهای آمریکایی اخبار دروغ را درباره دفتر سیاسی طالبان در قطر منتشر می‌کنند.

وی افزود: گزارش‌های منتشر شده از تماس اعضای دفتر سیاسی طالبان در قطر با دشمن و اختلاف نظر با رهبر این گروه حقیقت ندارد.

سخنگوی طالبان تصریح کرد که اعضای این گروه بدون هماهنگی با رهبری طالبان هیچ اقدامی نمی‌کنند.

مجاهد اظهار داشت: اعضای دفتر سیاسی طالبان از جمله «شیرمحمد عباس ستانکزی» از اصول و داعیه طالبان همواره در فعالیت‌های سیاسی دفاع کرده‌اند.

وی افزود: اعضای دفتر سیاسی طالبان در قطر تماس‌های موثری با کشورها دارند و در سطح بین‌المللی نیز خدمات فراموش نشدنی را در عرصه کارزار سیاسی برای این گروه انجام داده‌اند.

مجاهد تصریح کرد که اعضای دفتر سیاسی طالبان مورد اعتماد رهبری طالبان قرار دارند و با اخلاص و اطاعت کامل برنامه سیاسی این گروه را به پیش می‌برند.

سخنگوی طالبان هدف گزارش‌های ضدو نقیض برخی از رسانه ها را شخصیت کشی عنوان کرد.

مجاهد در پایان این بیانیه از مردم خواسته تا به اعضای این گروه اعتماد کامل داشته باشند و به گزارش‌ رسانه‌های غربی اعتنایی نکنند.

انتهای پیام/.

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها