امروز : جمعه ۳ خرداد ۱۳۹۸ - 2019 May 24
۱۵:۳۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 172737
تاریخ انتشار: ۱۴ مرداد ۱۳۹۷ - ساعت ۱۳:۵۳
تعداد بازدید: 164
به گزارش دفتر منطقه‌ای پیروان مــوعــود به نقل از ای آر وای نیوز، «مشعال ملک» آزادی خواه مشهور کشمیری و همسر «یاسین ملک» ...

به گزارش دفتر منطقه‌ای پیروان مــوعــود به نقل از ای آر وای نیوز، «مشعال ملک» آزادی خواه مشهور کشمیری و همسر «یاسین ملک» رهبر آزادی خواهان کشمیری اعلام کرد: هند باید هندو مذهب‌ها را از کشمیر خارج کند.

وی با انتقاد از سیاست‌های دهلی‌نو تصریح کرد: دولتمردان هندی در صدد تغییر جمعیت کشمیر هستند و به همین دلیل راه را برای هندو مذهب‌هایی که به کشمیر آینده باز گذاشته‌اند.

مشعال ملک افزود: مردم کشمیر اشغالی از سازمان ملل متحده توقع دارند در این مسئله دخالت کرده و مانع ظلم بیشتر نظامیان هندی بر مردم کشمیر شوند.

این آزادی خواه کشمیری گفت: متاسفانه مجامع جهانی چشمان خود را بر کشتار مردم کشمیر بسته‌اند و فریادی ظلم ستیزی آنان را نمی‌شنوند.

وی اضافه کرد: تنها خواسته ما آزادی است و برای به دست آوردن آزادی تا پای جان خواهیم جنگید و از کشته شدن نیز هراسی نداریم.

گفتنی است هند طی 28 سال اخیر 98 هزار نفر از مردم کشمیر اشغالی را کشته و باعث مفقود الاثر شدن 10 هزار نفر دیگر شده است.

علی رغم اینکه دولت اوباما به نقض حقوق بشر در کشمیر توسط هند اعتراف کرده بود با روی کار آمدن ترامپ حمایت آمریکا از دولت دهلی‌نو از سر گرفته شد.

 انتهای پیام/.

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها