امروز : دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۸ - 2019 December 16
۰۰:۱۲
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 172756
تاریخ انتشار: ۱۸ مرداد ۱۳۹۷ - ساعت ۱۷:۴۲
تعداد بازدید: 340
به گزارش دفتر منطقه‌ای پیروان مــوعــود به نقل از داون نیوز، «اسد عمر» عضو ارشد حزب تحریک انصاف که به آمریکا سفر کرده است اعلام کرد: ...

به گزارش دفتر منطقه‌ای پیروان مــوعــود به نقل از داون نیوز، «اسد عمر» عضو ارشد حزب تحریک انصاف که به آمریکا سفر کرده است اعلام کرد: روابط ما با آمریکا دیگر شکل سابق را نخواهد داشت و با روش جدیدی که منافع طرفین را حفظ کند ادامه پیدا خواهد کرد.

وی تصریح کرد: ترامپ پیش از انتخابات مدعی بود که نیروهای نظامی آمریکا از افغانستان خارج می شوند ولی پس از انتخابات تحت فشار سازمان های امنیتی و نظامی نتوانست کار خاصی انجام دهد.

اسد عمر گفت: روش غلط دولت حزب نواز باعث شد میزان خسارت‌های پاکستان در هر ماه به رقمی بالغ بر 2میلیارد دلار برسد.

عضو ارشد حزب تحریک انصاف افزود: این رقم در ابتدای دولت حزب نواز سالانه 2میلیارد دلار بود ولی سیاست‌های غلط آنان کشور را به سمت انحطاط پیش برد.

وزیر احتمالی خزانه داری دولت آینده پاکستان اضافه کرد: حل مشکلات در افغانستان تاثیر مستقیم بر پاکستان خواهد گذاشت، از این رو بیش از همه ما خواهان ایجاد امنیت در افغانستان هستیم.

این سیاستمدار برجسته افزود: در حال حاضر اقتصاد پاکستان با مشکلات بسیاری روبه رو است و اولین وظیفه دولت حزب تحریک انصاف این است که مشکلات اقتصادی را حل کند .

وی تاکید کرد: ما در سیاست‌های خارجه خود تغییرات اساسی اعمال می کنیم تا اوضاع به سود اسلام آباد تغییر کند.

از زمان روی کار آمدن ترامپ روابط اسلام آباد و واشنگتن بسیار بد شده است و کاخ سفید علی رغم ادعاهای فراوان نتوانسته این مشکل را حل کند.

انتهای پیام/.

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها