امروز : سه شنبه ۱ آبان ۱۳۹۷ - 2018 October 22
۰۱:۱۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 172768
تاریخ انتشار: ۱۸ مرداد ۱۳۹۷ - ساعت ۱۷:۴۲
تعداد بازدید: 164
به گزارش گروه بین  الملل پیروان مــوعــود به نقل از رسانه‌های فلسطینی، وزارت بهداشت فلسطین امروز از شهادت ایناس محمد خماش 23 ساله و کودکش ...

به گزارش گروه بین  الملل پیروان مــوعــود به نقل از رسانه‌های فلسطینی، وزارت بهداشت فلسطین امروز از شهادت ایناس محمد خماش 23 ساله و کودکش به نام«بیان» خبر دادند که تنها یک سال و شش ماه از عمرش گذشته بود، این مادر شهید خود نیز باردار بود.

به گفته کامل سالم خماش پدربزرگ بیان،‌جنگنده‌های اشغالگران حدود ساعت یک و نیم بامداد پنجشنبه منزل این خانواده در شهر دیرالبلح را با یک فروند راکت به صورت مستقیم هدف قرار دادند.

                     اسباب‌ بازی‌های «بیان» شیرخواره فلسطینی پس از اصابت موشک اسرائیلی به منزلشان

وی افزود این یک جنایت ضد بشری است که اشغالگران مرتکب شدند، گناه این شیرخواره و مادرش چیست که با یک موشک ویرانگر و ممنوعه کشته شدند و پیکرهایشان تکه تکه شد.

وی تاکید کرد اینکه اشغالگران به سوی یک طفل شیرخواره و مادرش شلیک کنند، دلیل و مدرکی بر این است که جنایات اشغالگران در جهان نظیری ندارد، آنچه اسرائیل انجام می‌دهد، تروریسم و جنایت علیه مردم غزه است.

حادثه ترور  این کودک فلسطینی و مادرش به دست رژیم صهیونیستی، واکنش‌های گسترده‌ای را در فضای مجازی به دنبال داشته و با موج محکومیت روبرو شده است.
انتهای پیام/

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها