امروز : سه شنبه ۱ آبان ۱۳۹۷ - 2018 October 23
۱۷:۲۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 172774
تاریخ انتشار: ۱۸ مرداد ۱۳۹۷ - ساعت ۱۷:۴۲
تعداد بازدید: 156
به گزارش گروه بین الملل پیروان مــوعــود،‌ محمد عبدالسلام سخنگوی جنبش انصارالله با محکوم کردن جنایت هولناک امروز متجاوزان سعودی و اماراتی در ...

به گزارش گروه بین الملل پیروان مــوعــود،‌ محمد عبدالسلام سخنگوی جنبش انصارالله با محکوم کردن جنایت هولناک امروز متجاوزان سعودی و اماراتی در ضحیان صعده که در نتیجه آن ده‌ها دانش‌آموز بیگناه شهید و زخمی شدند، اعلام کرد اوج سقوط اخلاق و رذالت این است که ائتلاف  متجاوزان، جنایت امروز خود را با این عبارت که پرتاب کنندگان موشک را هدف قرار دادند، توجیه کند.

وی افزود اقدام سخنگوی ائتلاف متجاوز سعودی آمریکایی در توجیه این جنایت، بی‌اعتنایی آشکار به جان غیرنظامیان و بی‌ارزش دانستن آن است.

همچنین احزاب لقاء مشترک در بیانیه‌ای با محکوم کردن این جنایت از شرافتمندان جهان خواستند این جنایت را محکوم کنند.

این احزاب تصریح کردند ادامه هدف قرار دادن غیرنظامیان و کشتن اسیران از سوی متجاوزان به سبب سکوت و ناتوانی و همدستی جامعه بین المللی است.

از سوی دیگر بیمارستان الجمهوری صعده خواستار کمک سازمان‌های بین‌المللی و بهداشتی و همچنین اهدای خون از سوی شهروندان یمنی برای مجروحان جنایت جدید سعودی‌ها شد.

کمیته ملی امور اسیران هم اقدام مزدوران عربستان در کشتن سه اسیر به ضرب گلوله در ساحل غربی را محکوم کرد.

در عمران هم جنگنده‌های ائتلاف متجاوز سعودی آمریکایی منطقه العمشیه را بمباران کردند.

از الحدیده هم خبر می‌رسد در تجاوز جنگنده‌های سعودی یک غیرنظامی شهید و سه نفر دیگر از جمله یک کودک زخمی شدند.

از سوی دیگر دولت نجات ملی یمن در دومین سالروز بستن شدن فرودگاه صنعاء به سبب محاصره یمن و تجاوزات سعودی‌ها از آزادگان جهان خواست برای بازگشایی این فرودگاه بین المللی و جلوگیری از فاجعه دست به تحرک بزنند.
انتهای پیام/

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها