امروز : جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 20
۱۶:۰۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 17294
تاریخ انتشار: ۵ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۰
تعداد بازدید: 95
به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، جلسه هیئت رسیدگی به تخلفات ناشران در نمایشگاه کتاب شنبه 8 تیر ماه ...

به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، جلسه هیئت رسیدگی به تخلفات ناشران در نمایشگاه کتاب شنبه 8 تیر ماه برگزار می‌شود.

هیئت رسیدگی به تخلفات ناشران در 2 روز پایانی نمایشگاه کتاب تهران به دلیل جمع‌بندی مسائل مختلف مرتبط با این نمایشگاه، تشکیل جلسه نداد، اما قرار است شنبه جلسه‌ای برای رسیدگی به تخلفات ناشران در این دو روز برگزار شود.

در این نشست قرار است به دو تخلف رسیدگی شود، موضوع نخست جمع‌بندی تخلفات و گزارشاتی است که در روز آخر نمایشگاه کتاب دریافت شده بود و به دلیل عدم برپایی جلسه در همان روز موارد در این جلسه بررسی می‌شود؛ مورد دوم با توجه به اهمیت موضوع قرآن و اینکه دارالقرآن کریم متولی اصلی در بحث صدور مجوز است، شاهد توزیع برخی از قرآن‌هایی بودیم که دارای مجوز لازم نبودند، این موضوع مورد توجه قرار گرفته و در جلسه رسیدگی به تخلفات در این راستا موارد بررسی و با نظر اعضای این هیات رای برای اینگونه ناشران صادر خواهد شد.

این جلسه روز شنبه با حضور اعضا برگزار می‌شود، البته قرار است بخشی از پرونده‌هایی که به صورت موردی هم ارسال شده مورد بررسی قرار گیرد.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها