امروز : سه شنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۸ - 2019 June 18
۰۰:۰۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 172949
تاریخ انتشار: ۱۴ شهریور ۱۳۹۷ - ساعت ۱۴:۴۵
تعداد بازدید: 266
به گزارش دفتر منطقهای پیروان مــوعــود به نقل از ای آر وای نیوز، علی رغم به اتمام رسید انتخابات ریاست جمهوری و شکست احزاب اپوزیسیون، اتهام زنیها و ...

به گزارش دفتر منطقهای پیروان مــوعــود به نقل از ای آر وای نیوز، علی رغم به اتمام رسید انتخابات ریاست جمهوری و شکست احزاب اپوزیسیون، اتهام زنیها و اختلافات بین آنان شدت یافته است.

گزارشها حاکی است «چوهدری منظور» عضو ارشد حزب مردم و «جاوید لطیف» عضو ارشد حزب نواز با حضور در یک برنامه زنده تلویزیونی یکدیگر را به تبانی با دولت متهم کردند.

دو طرف علیه هم اسنادی ارائه کرده و تلاش کردند تا مخاطبان تلویزیونی را متقاعد کنند که علت شکست احزاب اپوزیسیون در انتخابات تبانی یکدیگر است.

در این خصوص جاوید لطیف تاکید کرد: حزب نواز بر سرتعهداتی که داشت باقی ماند و با تمام قوا از گزینه مورد حمایت احزاب اپوزیسیون پشتیبانی کرد.

وی تصریح کرد: حزب مردم ما را فریب داد زیرا قرار بود نام دو نفر دیگر را نیز غیر از اعتزاز احسن اعلام کند ولی از انجام این کار اجتناب کرد.

از سوی دیگر چوهدری منظور با اعتراض به عملکرد «شهباز شریف» رئیس حزب نواز گفت: ما مدت ها است به عنوان یک حزب اپوزیسیون فعالیت می کنیم ولی حزب نواز به تازگی وارد جمع این احزاب شده است.

عضو ارشد حزب مردم گفت: شهباز شریف گزینه مورد حمایت ما یعنی اعتزاز احسن را نپذیرفت و این به دلیل توطئه افرادی چون «رانا ثناءالله» بود.

وی تاکید کرد: حزب نواز را نابودی است و آنها حتی نمی توانند اختلافات درونی خودشان را حل کنند.

گفتنی است عدم اتحاد میان احزاب اپوزیسیون کار را برای حزب تحریک انصاف بسیار آسان کرد و «عارف علوی» با به دست آوردن اکثریت آرا توانست بر کرسی ریاست جمهوری تکیه بزند.

انتهای پیام/.

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها