امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۰۰:۱۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 17297
تاریخ انتشار: ۵ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۰
تعداد بازدید: 74
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، «حرف آخر عشق» عنوان کتابی در قالب تلفیق شعر و عکس از زنده یاد قیصر امین‌پور است که تعدادی از ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، «حرف آخر عشق» عنوان کتابی در قالب تلفیق شعر و عکس از زنده یاد قیصر امین‌پور است که تعدادی از تصاویر این کتاب تاکنون منتشر نشده است.

در این کتاب بیش از 30 شعر از این شاعر همراه با عکس‌هایی از وی که روی آنها کار گرافیکی شده و به صورت تلفیقی آمده است. انتخاب شعرهای این کتاب با حسن شیخ حائری بوده است.

انتخاب شعرها بیشتر بر اساس حال و هوای سروده‌ها بوده و در این کتاب با تصویرهای نابی از قیصر امین‌پور روبه‌رو می‌شویم که در ترکیب با شعرها کاری نو ایجاد کرده است.

عکس‌های «حرف آخر عشق» بیشتر از آرشیو واحد تجسمی حوزه هنری انتخاب شده و در بین آنها عکس‌هایی که تاکنون دیده نشده یا کمتر دیده شده است، وجود دارد. هم چنین از همکاری خانه شاعران جوان نیز برای تدوین این کتاب، به ویژه در بخش عکس‌ها استفاده شده است.

تلفیق شعر و عکس مهمترین ویژگی این کتاب است. این کتاب که از نظر گرافیک دارای اهمیت است، توسط فرزاد ادیبی طراحی و اجرا شده است.

«حرف آخر عشق» با این شعر شروع می‌شود:
قطار می‌رود
تو می‌روی
تمام ایستگاه می‌رود
و من چقدر ساده‌ام
که سال‌های سال
در انتظار تو
کنار این قطار رفته ایستاده‌ام
و همچنان
به نرده‌های ایستگاه رفته
تکیه داده‌ام!
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها