امروز : یکشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۸ - 2019 June 16
۰۵:۱۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 172970
تاریخ انتشار: ۱۸ شهریور ۱۳۹۷ - ساعت ۲۳:۳۵
تعداد بازدید: 704
به گزارش گروه بین‌الملل پیروان مــوعــود به نقل از فلسطین الیوم، "احمد المدلل" از رهبر جنبش جهاد اسلامی فلسطین امروز یکشنبه گفت که ...

به گزارش گروه بین‌الملل پیروان مــوعــود به نقل از فلسطین الیوم، "احمد المدلل" از رهبر جنبش جهاد اسلامی فلسطین امروز یکشنبه گفت که یورش به مسجدالأقصی با رهبری یک وزیر رژیم صهیونیستی تحقیر اعراب و مسلمانان است.

وی افزود: یورش‌ به مسجدالاقصی توسط وزرای اسرائیلی و شهرک‌نشینان افراطی این رژیم ارسال این پیام رسمی به دنیا است که رژیم صهیونیستی اقدامات خود علیه مسجدالاقصی و نمازگزاران را متوقف نخواهد کرد.

المدلل اظهار داشت: اقدامات رژیم اشغالگر علیه نمازگزاران و جلوگیری از ورود آنها به مسجدالاقصی و بازرسی‌های مستمر از آنها در سایه سکوت عربی و اسلامی ادامه دارد و این امر پوشش لازم برای دشمن صهیونیستی برای تحمیل واقعیت‌های جدید در مسجدالاقصی از طریق تقسیم زمانی و مکانی و سپس تخریب این مسجد را فراهم می‌کند.

حدود 200 شهرک نشین امروز تحت حفاظت نیروهای ارتش رژیم اسرائیل به صحن مسجد الاقصی یورش بردند و در مقابل نیز فلسطینی‌ها خواستار حضور در مسجد الاقصی برای حفاظت از آن در برابر اقدامات صهیونیست ها شدند.

این درحالی است که ارتش رژیم اسرائیل کرانه باختری و گذرگاه ها با نوار غزه را از یکشنبه شب تا سه شنبه شب به بهانه "اعیادی یهودی" منطقه بسته نظامی اعلام کرده است.

انتهای پیام/

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها