امروز : جمعه ۳۰ فروردین ۱۳۹۸ - 2019 April 19
۰۳:۰۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 172991
تاریخ انتشار: ۱۸ شهریور ۱۳۹۷ - ساعت ۲۳:۳۵
تعداد بازدید: 295
به گزارش گروه بین الملل پیروان مــوعــود به نقل از روزنامه آلمانی "دی ولت"، نتایج جدیدترین نظر سنجی نشان می دهد که احزاب دولت ائتلافی آلمان ...

به گزارش گروه بین الملل پیروان مــوعــود به نقل از روزنامه آلمانی "دی ولت"، نتایج جدیدترین نظر سنجی نشان می دهد که احزاب دولت ائتلافی آلمان شامل احزاب متحد مسیحی و سوسیال دموکرات محبوبیت خود در بین شهروندان آلمانی را از دست داده و ضعف بی سابقه ای را تجربه می کنند.

بر این اساس احزاب متحد مسیحی با یک درصد کاهش رضایتمندی در بین شهروندان آلمانی 29 درصد آراء شهروندان را به دست آوردند. حزب سوسیال دموکرات هم با  از دست دادن 2درصد آراء خود 17 درصد آراء شهروندان را به دست آورد که جمعا احزاب دولت ائتلافی در آلمان تنها 46 درصد آراء شهروندان را کسب کردند.

به این ترتیب اگر امروز (یکشنبه) انتخابات پارلمانی در آلمان برگزار می شد ائتلاف بزرگ وضعیت بد و بی سابقه ای را تجربه می کرد.

این نظر سنجی که از طرف موسسه "امنید" و به سفارش نشریه بیلد آلمان انجام شده است نشان می دهد که اتحادیه احزاب متحد مسیحی و سوسیال دموکرات همچنان در آلمان در سراشیبی سقوط قرار دارند.

نتایج این نظر سنجی نشان می دهد که حزب افراطی "جایگزینی برای آلمان" همچنان با کسب 15 درصد آراء شهروندان سومین حزب قدرتمند در این کشور است. حزب چپ آلمان هم با یک درصد صعود 10 درصد آراء شهروندان را به دست آورده است. سبزها نیز بدون تغییر 14 درصد آراء شهروندان را کسب کردند. حزب لیبرال دموکرات هم بدون تغییر 9 درصد آراء شهروندان را کسب کرد.

موسسه امنید این نظر سنجی را در تاریخ 30 آگوست و 5 سپتامبر از بین 2472 واجد شرایط رای دادن در آلمان انجام داده است.

انتهای پیام/

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها