امروز : جمعه ۳۰ فروردین ۱۳۹۸ - 2019 April 19
۰۳:۰۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 172994
تاریخ انتشار: ۱۸ شهریور ۱۳۹۷ - ساعت ۲۳:۳۵
تعداد بازدید: 282
به گزارش گروه بین الملل پیروان مــوعــود، احمد المدلل از رهبران جهاد اسلامی خاطر نشان کرد تعرض به مسجدالاقصی به سرکردگی وزیر اسرائیلی، تحقیر و نادیده ...

به گزارش گروه بین الملل پیروان مــوعــود، احمد المدلل از رهبران جهاد اسلامی خاطر نشان کرد تعرض به مسجدالاقصی به سرکردگی وزیر اسرائیلی، تحقیر و نادیده گرفتن اعراب و مسلمانان است.

وی افزود تجاوزات وزیران و افراطیون رژیم اسرائیل به مسجدالاقصی، یک پیام رسمی به جهان است مبنی بر اینکه دولت اشغالگر بر مسجدالاقصی تمرکز کرده و هرگز اقداماتش علیه مسجدالاقصی و نمازگزاران را متوقف نخواهد کرد.

المدلل خاطر نشان کرد اقدامات اشغالگران بر ضد نمازگزاران و اعمال محدودیت و جلوگیری از ورود آنها به مسجدالاقصی و بازرسی مستمر در سایه سکوت عربی و اسلامی صورت می‌گیرد که پوشش و مشروعیت کاملی به دشمن صهیونیستی می‌دهد.

بر اساس گزارش فلسطین الیوم، عضو مطرح جهاد اسلامی از فلسطینی‌های ساکن بیت المقدس اشغالی به سبب آماده‌باش عمومی برای حمایت از مسجدالاقصی به نیابت از امت اسلام تمجید کرد و گفت آنها تاکید می‌کنند که طرح‌های صهیونیستی علیه مسجدالاقصی هرگز عملی نخواهد شد و مردم ما در قدس خاری در حلقوم صهیونیست‌ها اعم از حاخام‌ها، وزیران و افراطیون باقی خواهند ماند و جان خود را فدای مسجدالاقصی خواهند کرد.

وی از جهان اسلام خواست تا با کنار گذاشتن اختلافات خود به یاری مسجدالاقصی به عنوان نماد عقیده، عزت و کرامت بشتابند، زیرا تا زمانی که الاقصی اسیر دست صهیونیست‌هاست،‌عوامل رشد و شکوفایی امت اسلام هرگز به حرکت درنخواهد آمد .

به گفته المدلل، اولویت‌های همه فلسطینی‌ها هم باید حمایت از مسجدالاقصی و آزادی آن باشد.

خبر دیگر اینکه گروه‌های فلسطینی از حکومت‌های عربی خواستند در پی اقدام آمریکا در قطع کمک‌های مالی به آژانس امداد و کاریابی سازمان ملل در امور پناهندگان فلسطینی، این کمبود را جبران کنند.

انتهای پیام/

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها