امروز : چهارشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۵ - 2017 February 22
۰۴:۱۶
نمایشگاه رسانه دیجیتال
ادموند
کمک مالی
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 17301
تاریخ انتشار: ۵ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۰
تعداد بازدید: 88
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، آرمین قیطاسی رهبر و سرپرست ارکستر بادی «آرس نوا» از اجرای قطعه خراسانی در کنسرت تیرماه خود ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، آرمین قیطاسی رهبر و سرپرست ارکستر بادی «آرس نوا» از اجرای قطعه خراسانی در کنسرت تیرماه خود خبر داد و گفت: در این کنسرت حدود 40 قطعه اجرا می‌شود که تمامی آن‌ها نوستالژیک هستند و از موسیقی فیلم‌ها و کارتون‌ها استخراج شده‌اند. در مجموع کنسرت به گونه‌ای است که تمامی گروه‌های سنی خاطراتی از قطعات اجرا شده دارند.

وی در پاسخ به اینکه چه قطعاتی در این کنسرت جدید هستند، گفت: یک قطعه موسیقی خراسانی و 3 قطعه اسکاتلندی، اسپانیایی و انگلیسی برای اولین‌بار در این کنسرت اجرا خواهد شد.

سرپرست ارکستر بادی آرس نوا در خصوص قطعه خراسانی خاطرنشان کرد: این قطعه به خوانندگی میثم مروستی به صورت جاز اجرا می‌شود و نخستین مرتبه‌ای است که در این گروه قطعه ایرانی اجرا می‌کنیم.

قیطاسی با اشاره به تفاوت این کنسرت با کنسرت‌های قبلی گروه آرس نوا بیان کرد: قطعات جدید در ژانرهای جدید، پخش نماهنگ، خواننده‌ها و نوازنده‌های جدید و تعداد زیاد قطعات از مصادیق تفاوت این کنسرت محسوب می‌شود.

همچنین وی گفت: مهدی محمدی خواننده قطعه اسپانیایی و عماد آمرکاشی خواننده قطعه انگلیسی هستند.

رهبر ارکستر بادی آرس نوا در مورد بخش‌های مختلف کنسرت تصریح کرد: کنسرت در دو بخش اجرا می‌شود که در ابتدا سفری به اقصی نقاط دنیا خواهیم داشت و قطعه خراسانی آخرین قطعه‌ای است که اجرا می‌شود.

گفتنی است کنسرت ارکستر بادی آرس نوا دهم و یازدهم تیرماه ساعت 21:30 در تالار وحدت اجرا می‌شود.

انتهای پیام/ ا
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها