امروز : دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 22
۱۴:۵۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 17303
تاریخ انتشار: ۵ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۰
تعداد بازدید: 93
به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، نمایشنامه «به آخرین کلمات این قصه گوش کن» چهارمین نمایشنامه کامران ...

به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، نمایشنامه «به آخرین کلمات این قصه گوش کن» چهارمین نمایشنامه کامران شهلایی کارگردان تئاتر و نمایشنامه نویس کرمانشاهی و عضو کانون نمایشنامه‌نویسان خانه تئاتر ایران از دریچه انتشارات افراز روانه بازار نشر شده است.

دو نمایشنامه ای که در قالب یک جلد منتشر شدند به مسائل روز اجتماعی و بحران‌هایی که در روابط میان افراد وجود دارد، اشاره می‌کند. نمایشنامه «به آخرین کلمات این قصه گوش کن» چهار شخصیت دارد و داستان دو خواهر را روایت می‌کند که قرار گرفتن یکی از آن‌ها در یک بحران، زندگی هر دو را دستخوش تغییرات بسیاری می‌کند. نمایشنامه «تو همه چیز را خراب کردی» هم به صورت غیرخطی داستانی را برای خواننده کتاب روایت می کند. این نمایشنامه نیز درباره دو دوست قدیمی است که به خاطر دلتنگی یکی از آنها، دیدار و ارتباط جدیدی شکل می‌گیرد.

نمایشنامه «به آخرین کلمات این قصه گوش کن» در بسیاری از شهرها به روی صحنه رفته است و همچنین در جشنواره تئاتر استان کرمانشاه و بخش منطقه‌ای جشنواره تئاتر فجر به عنوان اثر نخست انتخاب شد. نمایشنامه «تو همه چیز را خراب کردی» هم از آثار برگزیده بخش رادی جشنواره تئاتر دانشگاهیان در سال 88 است.

آثار «دوران خوش بازنشستگی»، «تو مشغول مردنت هستی» و «باید امشب بروم» آثار دیگر این نویسنده است. وی در ششمین دوره انتخاب آثار برترین نمایشنامه‌های ادبیات نمایشی در بخش کتاب اول با نمایشنامه «دوران خوش بازنشستگی» به عنوان نویسنده برتر ادبیات نمایشی کشور انتخاب شد.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها