امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۰۷:۲۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 17326
تاریخ انتشار: ۵ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۰
تعداد بازدید: 113
به گزارش خبرنگار تئاتر فارس، گروهی متشکل اسماعیل عالی‌زاد دبیر سی‌و‌دومین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر، قادر آشنا رئیس مرکز هنرهای نمایشی، مهدی شفیعی ...

به گزارش خبرنگار تئاتر فارس، گروهی متشکل اسماعیل عالی‌زاد دبیر سی‌و‌دومین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر، قادر آشنا رئیس مرکز هنرهای نمایشی، مهدی شفیعی معاون مالی مرکز هنرهای نمایشی، علی‌اکبر طرخان مدیر امور بین‌الملل مرکز هنرهای نمایشی،‌ داور برقی نمینی تشریفات بخش بین‌الملل جشنواره تئاتر فجر، منصور براهیمی مترجم و نویسنده و اصغر امیرنیا مشاور‌عالی معاونت هنری و رئیس شورای اعزام مرکز هنرهای نمایشی نیز به عنوان نماینده معاون امور هنری راهی شصت‌و‌هفتمین جشنواره تئاتر آوینیون فرانسه هستند.

کوروش نریمانی نویسنده و کارگردان تئاتر در این رابطه به خبرنگار فارس گفت: انشاءالله خوش‌ بگذرد و دستاورد داشته باشد.

وی ادامه داد: ما نمی‌توانیم به آنها بگوییم به این سفر نروید زیرا بودجه و اختیار تام در دست خودشان است،  این تصمیماتی است که مرکز هنرهای نمایشی و مدیر آن می‌گیرد.

کارگردان نمایش «شب‌های آوینیون» با بیان اینکه نظر هنرمندان برای مدیران مهم نیست، تصریح کرد: هیچ‌گاه نظر هنرمندان شرط نبوده است، خیلی کم اتفاق افتاده که مدیری برای حضور در یک فستیوال خارجی نظر و حضور هنرمندان را جویا شود، ما که تصمیم‌گیر نیستیم.

وی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه هنرمندان زیادی وجود دارند که در فرانسه تحصیل کرده‌اند اما در این سفر حضور ندارند، گفت: احتمالا کسانی که در فرانسه در رشته تئاتر تحصیل کرده‌اند به کارشان نمی‌آیند و یا تحصیلات آنها به درد نمی‌خورده است و بایستی افراد دیگری بروند. 

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها