امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۲۱:۰۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 17335
تاریخ انتشار: ۵ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۰
تعداد بازدید: 100
هر ساله تعدادی از قاریان برتر کشورمان برای تبلیغ به سایر کشورها اعزام می‌شوند که امسال نیز «مجتبی محمدبیگی» قاری جوان کشورمان در نیمه دوم ماه مبارک ...

هر ساله تعدادی از قاریان برتر کشورمان برای تبلیغ به سایر کشورها اعزام می‌شوند که امسال نیز «مجتبی محمدبیگی» قاری جوان کشورمان در نیمه دوم ماه مبارک رمضان به کشور سنگال اعزام خواهد شد.

محمدبیگی از قاریان جوان کشورمان که سال گذشته به کشور ترکیه اعزام شده ‌بود، در گفت‌وگو با خبرنگار فعالیت‌های قرآنی فارس با اشاره به تجربیات خود در سفرهای قبلی به کشورهای مختلف برای تبلیغ قرآن و اسلام گفت: هر چه اعزام قاریان برتر به کشورهای مختلف بیشتر باشد، آن‌ها توانمندی و تجربیات بیشتری کسب کرده و در آینده تلاوت بهتری ارائه خواهند داد.

وی با بیان اینکه کسب رتبه در مسابقات بین‌المللی تنها راه انتخاب افراد برای اعزام به سایر کشورها نیست و ممکن است کسانی که حتی در مسابقات قرآنی شرکت نکرده‌اند، توانایی تاثیرگذاری بر دیگران را داشته باشند، تصریح کرد: سازمان ارتباطات و نهادهای متولی اعزام مبلغان به کشورهای مختلف باید به کیفیت فعالیت‌های قرآنی افراد توجه بیشتری داشته باشند؛ چرا که مبلغان باید در بعد تبلیغاتی و تاثیرگذاری بر افکار و رفتار دیگران توانایی داشته باشند.

ابن قاری جوان که سال گذشته به کشور ترکیه اعزام شده‌ بود، از تمام کسانی که به عنوان مبلغ به کشورهای دیگر اعزام می‌شوند، خواست که تمام تلاش خود را برای نشان دادن فرهنگ و دین ایران اسلامی به کار گیرند تا سایر افراد به دین اسلام و قرآن علاقه‌مند شده و راه سعادت را در پیش گیرند.

انتهای پیام/م.خ
 
 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها